2733
2739
سلام ما میخوایم بریم دودلم برام مهمه چطور کشوریه از لحاظ تفریحات . خرید لباس و اینا و خورد و خوراک آژانس سراغ دارید بی زحمت شماره شو بدید
خواستن توانستن است پس تلاش کن تا به هدفت برسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم. من تابستون تفلیس رفتم. اون موقع هواش خوب بود و توی حراجی بود. قیمتاش خیلی خوب بود توی حراجی. می گفتن فصل توریستیش همین فصله چون بقیه سال سرده. اونجا پررررررره ایرانی بود. غذاهاشون رو زیادی دوست نداشتیم. ولی به یک بار دیدنش می ارزه به نظرم. تفریحی هم چند جای تاریخی و اینا داره که با تور میبرنتون. اونجا اکثر هتلاشم 3 ستاره است. که اصلا صبحونه اشون خوب نبود.
LilySlim Weight loss tickers
2728

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون تور گرفتم کانتراش خیلی پیگیر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارمقیمت روز   تور ارزون و خوب  26709011