2733
2739

من شوهرمو خیلی دوست داشتم و اصلا به طلاق فکرم نمیکردم زندگیمون خوب بود باردار شدم گذشت و گذشت بعد یکسالی  کم کم دیدم قرص میخوره عصبانیت های شدید داره بهم خیانت کرد اصلا درک نکرد که حاملم من چی میشم بچه چی میشه چه فشاری میاد روم که تو حاملگی اینکارو کنه باهام  خیلی بی وجدانه خیلی . الان ازش میخام جداشم ولی خب دلم میخاست کارای بدشو بزاره کنار و مثل تخم بشر زندگی کنه ولی هرچی بهم قول میده فقط و فقط تایم قولاش دو هفتس میزنه زیرش دیگه تکیه گاهمم نیس  الان شانس اوردم همیشه تنها نیستم وگرنه کتکمم میزنه . دیگه جدی جدی میخام جداشم با پسرم باشم پیش خونوادم اوناهم میگن این انسان نیست ما بچه بزرگ نکردیم یکی باهاش مث چی رفتار کنه  . درسته اونکه اصلا هیچی براش مهم نیس نمیفهمم چقد ادم پست باشه . کسی مث من  بوده  ؟ میدونم که سختمه ولی فعلا میخام جداشم بچمو بزرگ کنم تا ببینم بعدا چی پیش میاد حداقل تا بچم بره کلاس دوم سوم ایشالله  ولی خب دلم میخاست سه تایی ی زندگی شاد داشته باشیم ولی من تنها که نمیتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خانوادت جا اینکه فکرتو بیشتر بهم بریزن چرا نمیری بزنن دهم شوهرت ادمش کنن ؟ فقط بلدن حرف بزنن ؟

همش خوابه گیج چ هپروته خیلییی تلاش کردیم ولی انگار اب تو هاونگ میکوبیم

همش خوابه گیج چ هپروته خیلییی تلاش کردیم ولی انگار اب تو هاونگ میکوبیم

معتاد شده دیگه قشنگ مشخصه 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2706