2737
2739
عنوان

باورتون میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 48 پست

تاپیک های قبلیت رو خوندم.خیلی خیلی درگیری داری با خونواده شوهر و مخصوصا جاری کوچیکه.خیلی روی مغزت هستن و تمام فکر و ذکرت شده چه جوری حالش رو بگیری.بخدا با این کارها آرامش نداری.بیشتر خودت اذیت میشی.

بیا و یه کاری بکن.اول از همه یه پیام بفرست واسه شوهرت و بگو یه متن جالبی خوندی.اینکه هیچ کس و هیچ چیزی ارزش اینو نداره من و تو بخاطرش ده ثانیه هم قهر باشیم.من  فقط دلسوز و نگران تو هستم و تو هم همینطور.هیچ کسی به فکر ما نیست.

دومیش از این به بعد رفتی خونه پدر شوهرت وقتی جاریت رو دیدی.فقط به خودت بگو اون یه آدم دیونه س.و از آدم دیونه هیچ انتظاری نباید داشته باشم.بارها و بارها تکرار کن.ارامش خودم مهمه و یه دیونه نمیتونه به همش بزنه.

شوهرت دوست داره بره خونه پدرش.تو هم باهاش برو.وقتایی برید که جاری کوچیکه نباشه.کم کم خودت رو به مادرشوهر نزدیک کن.به خواهر شوهر.جاری بزرگه.با همشون با احترام حرف بزن.چیزی گفتن زود مخالفت نکن و گارد نگیر.با سیاست جلو برو.از جاری کوچیکه هم اصلا اصلا بد نگو.فکر کن اصلا وجود نداره و نیست.یا همون‌طور که گفتم یه دیونه س

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رو خدا با سیاست های خودتون آدم های ساده ای که وقتی دلشون شکست نمی تونن نقش بازی کنن رو اذیت نکنید ...

عزیزم من نمیدونم مشکل اصلی زندگیتون کجاست ولی از حرفاییکه برا شوهرت زدی حس میکنم ، شوهرت نمیتونه بین شما و خانوادش رفتار عادلانه و درستی داشته باشه.

ترجیحا تورو نادیده میگیره تو گله شکایتها تا خانوادشو از دست نده یا با اونا درگیر بحث نشه…..شاید به اونا یه جورایی احساس دِین میکنه یا هرچی.

بهرحال به نظر ن اگه مشکل همینه فعلاا شما با خانوادش یه مدتی قطع رابطه کن و رفت و امد نکن اصلا.ولی با خودش تو خونه مهربان باش ، اما از خانوادش دیگه هیچ حرفی نزن.اگه خودشم بحثو شروع کرد بگو تو نمیتونی مشکل منو با اونا حل کنی پس بهتره راجبش فعلا حرف نزیم، منم نمیام تا بهم بی احترامی و توهین نشه بیش ازین.

✨✨💫عشق ماندگار….خداست💫✨✨
2731