2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم انشاله همه خانم های چشم انتظار دامنشون سبز بشه‌..ما هم جزو اونا باشیم‌..الهی آمین...

الهی آمین گلم ایشالله یه نی نی صحیح وسالم و خوشگل باشه😍

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
2728
انشالله عزیزم ❤️‍🔥شما خودت نی نی داری ؟

اره عزیزم من هفته اینده باید برم غربالگری انتی یکم استرس دارم اگه امکانش هست دعاکن برام سالم باشه🥺

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
اره عزیزم من هفته اینده باید برم غربالگری انتی یکم استرس دارم اگه امکانش هست دعاکن برام سالم باشه🥺

حتما سالمه عزیزم چشم من خودم محتاجم به دعا آزمایش بتا دادم ۱.۲۰ شد جوابش......منفی دیگه آره؟امروز روز ۱۴ بود ..

شما کدوم مرکز درمان شدی کدوم شهر؟ممنون میشم بگی

حتما سالمه عزیزم چشم من خودم محتاجم به دعا آزمایش بتا دادم ۱.۲۰ شد جوابش......منفی دیگه آره؟امروز رو ...

عزیزم من کرجم مشکل توی بارداری نداشتم فقط یه سقط درمانی داشتم

2738