2733
2734

خواهرم با دوستش می‌رفته سفر و پشت فرمون بوده و چپ کرده 

خود خواهرم فقط شکستگی دست داره و عمل شده 

اما دوستش تو کماست، با هوشیاری پایین 

خونریزی مغزی کرده 

شکستگی هم داره توی دست و پاش و الان گفتن اگر پاش عمل نشه از عفونت میمیره و اگر هم عمل بشه ممکنه زیر عمل بمیره 😭😭

بچش هنوز یکسالش نشده 

شوهرش و بچش هم تو ماشین بودن و خداروشکر سالم هستن 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

تو لحظات سحر و افطار براش دعا کنید 

به خاطر دل مادرش و دختر کوچیکش 😭

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

انشالله به حق این شب عزیزم خدا شفاشون بده 

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
انشالله به حق این شب عزیزم خدا شفاشون بده 

ممنون ان شاء الله 🙏

آخی الهی سر اذان مشهده الان براش دعا میکنم و اینکه ۴۰ هزار مرتبه سوره حمد فامیلی یا همه دوستانتون ...

ممنون 

خدا خیرتون بده 

جتما میگم به همه 

خدا انشاالله به حق شش ماهه امام حسین رحمش بیاد به اون بچه طفل معصوم ...انشاالله هرچه زودتر شفا بگیره ...

الهی آمین 😔

2706