2733
2734
عنوان

درد و دل با امام زمان

630 بازدید | 23 پست
با سلام به همه ی کسانی که به این تاپیک سر میزننددوستان بیایید اول برای ظهورش یک صلواتی بفرستیم بعدش برای سلامتیش یک صلواتی بفرستیم بعدش هرچی دوست داری به امام زمان بگی بگو اجر همگی شما با امام زمان انشاالله امام زمان حاجت همتون رو روا کنه وگرفتاریها ومشکلات همتون رو برطرف کنه الهی امین
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
آقا چی بگم که خودتون از همه چیز خبر دارید.. یا صاحب الزمان ادرکنی
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشاالله اقامون ظهورکنه همه ی گرفتاریها برطرف بشه و تمام دنیا رو عدالتش فرا بگیره ودست محبتش رو رو سر همه ی مردم بخصوص ما شیعیانش بکشه وهممون خوشبخت بشیم وعاقبت بخیر ودر اوج زندگی مادی ومعنوی زندگی کنیم
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
خواهش میکنم رز خوشبوی من
اقا جون بیا که درمون همه دردامونی.خدایا ظهور اقامون رو برسون .الهی امین
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
2738
اقا جون دلم تنگه بدجور. خودت از حالمون خبر داری نمیدونم چرا یکدفعه اینطوری شد و همه چی بهم ریخت یا صاحب الزمان زودتر بیا اقا بیاااااااااااااااااااااا
تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
تا کی ز روی ماهت محروم و بسته باشم تا کی من از فراقت غمگین و خسته باشم دیدار روی ماهت ای مظهر الهی حاصل شود برایم جانا اگر بخواهی
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
آقا جان این روزا یه چیزایی میبینم و میشنوم که واقعا خجالت میکشم بعضیها انگار اصلا اسم شمارو هم نشنیدن یا خودشونو زدن به کری نمیدونم کی وقتشه که بیایی یعنی هنوز 313 تا مرد پیدا نشده که یاریت کنن؟ یعنی اینقدر تنهایی؟ ما رو ببخش آقا جان به خاطر این همه بدی هامون. بیا و ظلمت و از بین ببر
فقط بیا
اللهم عجل لولیک الحجت بن الحسن
آنچه دلم خواست نه آن میشود، آنچه خدا خواست همان میشود.
خیلی عجیبه ها یعنی 313 نفر مرد پیدا نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کجایید انصار المهدی بیایید اقامون منتظر کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس کی میایید اقامون رو از تنهایی دربیارید بیایید بیایید دیگه انتظار هم طاقتش سر اومده
میگن یاران امام زمان اینقدر اقا رو دوست دارن که دستشون رو به زین اسبش میکشن رکاب اسب اقا رو میبوسن حتی سایه ی اقا رو میبوسن وذکر روی لبشون این یا لثارات الحسین یعنی ما انتقام گیرنده از خون حسینیم خوشا بحالشون خوشا به سعادتشون چه جایگاهی دارن پیش اقا
(مردی می اید زخورشید) میرسد آن غایب آخر،در بهاری نو رسیده شب شکافی همچو حیدر،دستش از جنس سپیده میرسد از خطه نور تا فروزد جان شب را شعله تیغش بسوزد،پرده ایوان شب را مردی از نسل محمد،بر تنش شعلای طوفان زین و برگ اسبش از خون،آخرین منجی انسان مردی از دنیای بهتر،روحش از آیین برتر در گلویش نینوایی است،اوج پرواز کبوتر خواننده خشایار اعتمادی
2706