2737
2734
عنوان

خانومای تهرانی

237 بازدید | 23 پست

کیا خیلی تنهان و با کسی رفت و امد ندارن.حس افسردگی دارن

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

میخوای باهامون دوست بشی😎😂

یاد اون دیالوگ از فیلم لئون افتادم که لئون به ماتیلدا گفت: تو به زمان نیاز داری تا یک کمی بزرگ بشی! ماتیلدا گفت: من دیگه بزرگ شدنم تموم شده؛ بعد از این فقط سنم زیاد میشه..🏵️

رفت و امد نداریم با فامیل

افسردگی ندارم

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره بیاین ببینم تنها نیستم.دوست شیم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
من خیلی دوس دارم رفت وآمد داشته باشم اطرافیانم اینجور ننیستن

خب بهشون بزنگ دعوتشون کن روشون باز شه.تهرانی؟

2738
ما اینجا هم ازخانواده شوهرم هم  خانواده خودم دوریم همش خونه ایم گاهی هم یکساعتی عصرمیریم بیرون

تهرانی؟

روشون بازه   زیاد حوصله رفت وامد ندارن نه تهران نیستم    

اللهی خب دوست پیدا کن.حولت سر نره

دوست پیدا کن عزیزم.کلاس برو . کلاس آنلاین برو

دیگرانو میبینی حالت عوض میشه

من هرروز کلاس آنلاین دارم ، همینکه یه ساعت با دیگران در ارتباطم انرژی میگیرم

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.
چجوری پیدا کنم نمیشه به هر کی اعتماد کرد که آوردش خونه

تو پارک تو کلاس ازین چیزا

2706