2737
2734
عنوان

میخوام عیدی ندن....! 🙄

951 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها 

اومدم اما عصبانی اومدم 

مامانم داره میگه عیدی هاتونو جمع کنین چیز خوب بخرین باهاش خدایی شما بگین الان با 130 تومان عیدی که من گرفتم چه چیز خوبی میشه خرید میخواستم یه سکه نیم گرمی بخرم.... 

چشم هیچ کدومشونو دیگه ندارم واقعا 

میگم خب بریم پیش بقیه میگن تا از پدرجونم بپرسن اونم همش داره دعا میخونه طوری که از خونه در نمیاد اصلااااا خب میگه ن دیگه!! 

بعد ما نباید بریم 🙄خدایی کی چشم فامیلای مسخرشونو داره همه واسه عیدی میرن دیگع

بعد خونه خالم رفتیم با اون شوهر خاله مسخرهههه و بی مزه و چرتمو داشتم بزورررر تحمل میکردم با درد پریودم شدیدددد باور کنین 3 ساعت تمام نشسته بودیم حالم داشت بهم می‌خورد نمیرفتن. 

با دایی ام رفته بودیم اونجا.... 

وضعشون خداروشکر خوبه به دختر دایی هام نفری 100 تومان دادن بعد به من و داداشم ندادن هیچی 😐😐😐خیلی زشته خب 

بعد به مامانم اومده گفته دستم نبود فقط 200 داشتم بعدا میدم 

اونوقت دارم از این حرصم میگیره که امروز اومده به فامیل بزرگممممون 200 ت داده و به ما نداده دیگه حالم از همشون به هم میخوره فردا هم نمی‌خوام برم اصلا 

حس میکنم کوچک شدم نمیدونم 

بیاین حرف بزنین حالم خوب شه :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متاسفم مگ زوریه ک بت عیدن بدن چ رویی دارینا

زوری نیست دارم میگم اصلا جایی نمیریم... فقط خاله و دایی و اینا 

بعد زشته به یکی بدی به یکی ندی دارم میگم حس میکنم کوچیک شدم 

من پررو ام الان؟! 

2738
زوری نیست دارم میگم اصلا جایی نمیریم... فقط خاله و دایی و اینا  بعد زشته به یکی بدی به یکی ندی ...

بله ب زور داری میگی حتما باید بدن چ دلیلی داره بدن؟ خودشون بخوان میدن ن اینکه ب زور

کاربر جدید نیستم از سال ۹۹ اینجام.کاربری هفتممه نترکونید دیگههه.طرز صحبتت نشون دهنده شخصیتته:)❤️🦋
شما هم ندین . وظیفه که نیست دل بخواهیه

مامان بابای من دارن میگن میدن بهشون میگم خب ندین میگن ن بعد به ما ندادن خب میدونم دستمون تنگه من ازشون ناراحت نیستم کلی هم هزینه مونو میکنن اما چرا به اونا خب میدن 

عزیرم انتظار نداشته باش ک اذیت نشی

برا من بحث انتظار نی ارزش پول پایینه الان ۵۰ تومن ۱۰۰ تومن عیدی میگیریم ولی من قدیما ک ده تومن بیشتر عیدی نمیگرفتم از بقیه باهاش کلی کار میکردم

2706