2733
2734
عنوان

متلک خواهر شوهر

2004 بازدید | 76 پست

سلام دوستان من ارتروز زانو دارم و کار خونه خیلی خسته ام میکنه امروز میهمانی داشتم خانواده همسر و غذا از بیرون گرفتم 

خواهر شوهرم غذا ک تموم شد گفت دست رستوران سر کوچه درد نکته جلوی همه و رفت نشست رو مبل 

شوکه شدم و سکوت کردم در واقع چیزی ب ذهنم نرسید بعد رفتنش انقدر گریه کردم 

چیکار کنم چطور خودمو اروم کنم

بگو فلانی (شوهرت) میگ نمیخام خودتو اذیت کنی برا مهمون غذا درست کتی

یه تعلیقیم بهم نگید تازه وارد😒 با خط مادرشوهرم عضو شدم باهام مهربون باشید😂 میدونی چراتابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واقعاگریه کردی؟!

انتظار داشته خودت به زحمت بیوفتی براش .

اینجوری حرصش را خالی کرده ...

به نظرم دفعه بعدی خواستی دعوت کنی، بگو از رستوران چی بگیرم ؟ چی دوست دارید؟ 😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

چیزی نگفتی شعورتو رسوندی 

اونم بی شعوریشو 

از آدمای سمی دور باش 

آدمای خوش انرژی رو نگهدار 

اینقدر سرگرم کسایی که دوسشون داری باش که وقتی برای آدمایی که ازشون متنفری نداشته باشی

الان ک گذشت و من جوابی ندادم و خیلی ناراحتم  بعدا چیزی بش بگم یا نه حرفی نزنم هر چند خودم خجال ...

اصلا ادامه اش نده ، اگر دیدی دوباره به روت زد بگو اتفاقا خیلی راحت بودم دیگه همیشه این کار رو میکنم

محتاج نگاه خداوند
واقعاگریه کردی انتظار داشته خودت به زحمت بیوفتی براش . گفتی اینجوری حرصش را خالی کنه ... به نظرم ...

اره خیلی چون حرفش خیلی واسم سخت بود پذیرایی و سالاد و دسر خودم درس کردم اخه این چ حرفی بود

ممنونم ولی واقعا سوختم  ب خدا الان قلبم درد داره

عزیزم ❤

اون بیشتر سوخته که اینطور رفتار چیپی کرده

بذار بترکه 

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2706