2733
2734
عنوان

شوهرم بهم زنگ نمیزنه اصلا

364 بازدید | 13 پست

من باردارم اومدم چند روز خونه مادرپدرم بمونم.

همسرم هم می‌ره خونه مادرش.اونجا کلی رفت و آمد و مهمون دارن.یعنی تا من بهش زنگ نزنم اون اصلا یادی از من نمیکنه بهم زنگ نمیزنه.

آنقدر که اونجا کار داره و باید کنار مهمونا باشه یا پذیرایی کنه. البته خواهر هم داره تو خونه.

ولی احساس میکنم سرش حسابی شلوغه و بهش خوش میگذره که یه حالی از من نمیپرسه.

من واقعا دلم براش تنگ میشه حوصلم سر می‌ره چون خونه مادرپدرم خلوته کسی نیست.

دلم نمیخاد بهش زنگ بزنم چجوری بهش بفهمونم یه حالی هم از من بپرس؟

نی نی ام 🥰 هدیه امام حسین و حضرت علی اصغره. خدای مهربونم بی نهایت شکرت.خدایا خودت محافظ نی نی های همه باش🙏🙏🙏💓💓💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه اشکال داره خودت زنگ بزن 

دخترک له له کنان در حال رفتن به نانوایی بود .ادامسش رو تف کرد روی زمین .دم نانوایی دید اسکناسش نیست راه رفته را اینبار ارام برگشت روی زمین چشمش دنبال اسکناسش بود نزدیک ایستگاه اتوبوس اسکناس زیر پاشنه کفش خانمی بود ایستگاه شلوغ بود تا خواست جلو برود و به خانم بگوید پولم زیر پای شماس خانم سوار اتوبوس شد پول هم با کفش خانم رفت .اسکناس با ادامس به ته کفش خانم چسبیده بود 😐😐😐

من به مدت اشتباه کردم خیلی زنگ میزدم بهش و غر میزدم بیا تماس تصویری بگیریم رفتم رو مخش حسابی.

الان هر موقع زنگ میزنم کنار مهمونا نشسته نمیتونه صحبت کنه یا کار داره و ....

نی نی ام 🥰 هدیه امام حسین و حضرت علی اصغره. خدای مهربونم بی نهایت شکرت.خدایا خودت محافظ نی نی های همه باش🙏🙏🙏💓💓💓
چرا خوب کنار همسرت نمیمونی؟

خودش چند روز منو آورد خونه مادرم.چون عید اونا رفت و آمد دارن خونه مادرش همه بچه ها جمع میشن اونجا.

ولی من نزدیک زایمانمه نمیتونم بشینم تو مهمونی یا پاشم کار کنم.باید تنها بمونم تو خونه.خودش گفت اذیت میشی برو چند روز خونه مادرت

خودش چند روز منو آورد خونه مادرم.چون عید اونا رفت و آمد دارن خونه مادرش همه بچه ها جمع میشن اونجا. ...

خوب شما که اول آخر میشینی استراحت میکنی عیدم هست برو اونجا کنار همسرت باش هم حوصلت سر نمیره

مگه الان مادرشوهرت توقع داره کار کنی براش تو‌این موقعیت قشنگ با شکم گرد بزرگ خوشگلت میرفتی میشستی جلو مهمونای مادر شوهرت یه لبخند گنده هم میزدی😉

➖⃟🤍• Ꭵ'm ᏞᎥᏦᎬ Ꭺ bᎪᏞᏞᎾᏁ ᎪmᎾᏁᎶ ᏟᎪᏟᏆusᎬs

ولی زنگ نزن شوهرت بزار ببین خودش یادت میفته زنگ بزنه یاد بچه ی تو شکمت میفته یا مهمونای خاله زنکش براش مهمتره؟😐 از نظر من کار شوهرت خیلی اشتباه رفته کلفتی خب وقتی دختر تو اون خونه هست

➖⃟🤍• Ꭵ'm ᏞᎥᏦᎬ Ꭺ bᎪᏞᏞᎾᏁ ᎪmᎾᏁᎶ ᏟᎪᏟᏆusᎬs