2733
2739
عنوان

با شوهرم بحثم شده بیاین بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1660 بازدید | 70 پست
بلا به دور چه هوس باز

هوس نیس .غریزه مرد اینجوره 

ما مرد و پسر نیستیم .اونا واقعا 

از دیدن زن و دخترها با تیپ و وضع و آرایش لذت میبرن و زنها فقط دنبال اینن که آزادانع آرایش کنن و بگردنن

و ب اینجور مردها یا مریض میگن یا هوس باز 

ستاره ای در شبهای تار...کاربری اشانان سابق.
اینا یه مشت آدم عقده ای و مریضن  آدمیم که مریض باشه عقل سالم نداشته باشه به ساق دست هم گیرمیدن

دقیقا دیدم که می گم مشتی هوسباز حالا جالبه بعضی زنها این کارهای مردا رو اسمش میذارن غریزه اگر براساس غریزه فکر می کنن پس فرقشون با حیوون چیه آدما چه خرفا می شنوه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هوس نیس .غریزه مرد اینجوره  ما مرد و پسر نیستیم .اونا واقعا  از دیدن زن و دخترها با تیپ ...

پس چرا قرآن انقد به مردها تاکید کرده نگاه تو کنترل کن نفس تو کنترل کن 

چون نباید هر چیزی براشون لذت بردی باشه

2731
پس چرا قرآن انقد به مردها تاکید کرده نگاه تو کنترل کن نفس تو کنترل کن  چون نباید هر چیزی براشو ...

آخه چقد کنترول کنن

همه جا پر زن و دختر بی حجابه 

ب زنها هم گفته روسری سر کنن وحجاب کنن  جلو خودشونا نگه دارن 

ولی کو 

از کلمه ی وحشی که استفاده کردی متوجه شدم بحث با شما اشتباهه

دقیقا تو هم که از کلمه تو سری خور استفاده کردی متوجه شدم حتی یک کلمه دیگه هم نباید باهات حرف زد 

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
آخه چقد کنترول کنن همه جا پر زن و دختر بی حجابه  ب زنها هم گفته روسری سر کنن وحجاب کنن  ...

شما  دیگه خیلی اغراق کردی من خودم به شخصه تو خیابون خانومایی رو دیدم بدون روسری فروشنده حتی نگاهم نمیکرد بهشون.

بعدم اون موضوع ادمایه مریضم کلا جداس

شما  دیگه خیلی اغراق کردی من خودم به شخصه تو خیابون خانومایی رو دیدم بدون روسری فروشنده حتی نگا ...

اغراق نیس ..

شما حای مرد و پسرها نیستین .

فقط خودتونا توجیح میکنین 

.شب اول قبر هیچ توجیهی قابل قبول نیس 

2738
شما منطق خودتونو دارید  دیدگاه شب اول قبر مون هم باهم فرق داره

🔹آیت الله حائری شیرازی🔹

🔸باور کن که حامله نیست!🔸

زنها وقتی باردارند، با احتیاط می نشینند و می ایستند. 

مؤمن هم باردار است و جنین او ایمان اوست. 

زن حامله اگر از بلندی بیفتد، بچه اش سقط میشود؛ مؤمن هم گاهی یک حرف ناملایم میزند و ایمانش سقط میشود. 

زنی که پشت سر هم به این طرف و آن طرف میپرد، باور کن که حامله نیست. اگر حامله بود اینطور بی پروا نبود. 

کسی هم که لابلای حرفهایش خیلی شلنگ تخته میاندازد و در قضاوتش درباره این و آن، هرچه خواست میگوید، باور کن که حامل «ایمان» نیست.

@haerishirazi

🔹آیت الله حائری شیرازی🔹 🔸باور کن که حامله نیست!🔸 زنها وقتی باردارند، با احتیاط می نشینند ...

شما حق ندارید فقط بخاطر اینکه بقیه مخالف نظرتون هستن خودتون رو باایمان و بقیه رو بگید بی ایمانند

در ضمن این احادیث و روایات رو هم در جای درستش نقل قول کنید