2737
2739
عنوان

بعد دوسال بهم پیام داده بهم

788 بازدید | 18 پست

سلام.بچه هامن تازه واردم خوشحالم ک ابنجام.لطفا اگ میشه راهنماییم کنید.بعد دوسال بهم پیام داده.دوسال پیش مجبورشد ک بره.هر دوسه ماه بخاطرم باهواپیما می اومد دیدنم کلی خرج میکرد کلی دوستم داشت ب همه فامیل دربارم گفته بود.اما تهش باید میرفت.خلاصه بعد رفتنش من دوسال ک نتونستم فراموشش کنم.بعد دوسال درکمال تعجب ب استوریم جواب داد منم فقط نوشتم ممنون دیدم پاک کرد پیامشو نوشتم نیازی ب پاک کردن نبود نوشت فک کردم فقط نوشتی ممنون ناراحت شدی برا همین پاک کردم.بعدش گفت تو پاک ترین موجود زنده ای بودی وهستی ک تو عمرم دیدم.دیگه جوابی ندادم دلم داشت پاره میشد اما هیچی نگفتم.بعد دوروز ب خودم گفتم کاش ویس میزاشتم و از این دوسال میگفتم.میگفتم تو واقعا بفکر خوشحالی من وناراحتی منی ک اگ بودی میدونی چ زجری کشیدم.ویس اماده کردم اما نفرستادم دو دلم.میدونم بفرستم ناراحتی میکنه اما تو دلم هست ک بگم وخالی شم.حالا هرچی شما بگین برام مهم.هر چیم بپرسین جوا ب میدم 

چرا مجبور به رفتن بود

حسی رو تو قلبم به‌وجود آوردی که مطمئنم اگه نبودی هیچوقت تجربش نمیکردم.                 عشقم غفور♡                                       پنجمین حساب کاربری( اولین عضویت من در سایت ۱۴۰۰/۱/۸)                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم. منم عاشق بودم. 15 سال پیش.... 

عشق منم رفت. داغش به دلم موند... 

مغرور بازی در اووردم حرفهامو نزدم...

گلم اگه واقعا عاشقشی حرفاتو بزن. تموم و کمال. اما نه یه جوری که راه برگشت اونو ببندی... نه یه جوری که خودتو مثلا تحقیر کنی. یه دختر ضعیف نشون بدی نه. 

در قالب یه دختر کاملا قوی . شاد. و اما عاشق حرفتو بزن. 

ببین عشق فرق داره  بعدها از نگفتن ها بیشتر پشیمون میشی ...

پس تموم حرف دلتو بزن. 

این حرفها تا اخر عمر میمونه رو دلت و غمباد میشه. خودتو خالی کن....

به جهنم که غرور میشکنه. مهم دلِ که سبک بال بشه. 

چرا مجبور به رفتن بود

مامانش مخالف بود ی مدت قهر کرد دید نمیشه هرکاری میکرد راضی نمیشد خب ترک بود ن دوست داشت از ترکا زن بگیره چندماه قهر بود نرفت شهرشون اما می اومد دیدنم

نفرست. خودتو از چشم ننداز.  اگه نمی‌خوای بمونه جوابشو ندی بیشتر میسوزه اگه هم میخوای بمونه فعلا ...

اگ ب من گفت پاکم اگ هنوز ب یادم چون هیج وقت اهل غرغر کردن وگله وشکایت نبودم هیچ وقت

عزیزم. منم عاشق بودم. 15 سال پیش....  عشق منم رفت. داغش به دلم موند...  مغرور بازی در او ...

ن من مغرور نیستم بخدا اون موقع رفتن ب دوستم گفت طاقت خداحافظیشو ندارم اما من بهش پیام دادم وخداحافظی کردم تموم فامیلاش بمن زنگ زدن ک این ادم داغون شده اما حلالش کن گفتم حلالش کردم حتی ب دوستم گفت بهش بگو هیچ وقت دیگه ازدواج نمیکنم

عزیزم. منم عاشق بودم. 15 سال پیش....  عشق منم رفت. داغش به دلم موند...  مغرور بازی در او ...

من فقط نمیدونم ازاینکه پیام داد ینی جواب استوریمو داد منظوری داشته یانه.ینی میخاست باهام حرف بزنه یا نه اخه تو این دوسال همیشه استوریمو نگاه میکردع اما هیچی نمیگفته

2706