2737
2734
سلام... یک سال و نیم پیش همسرم یک اتوبوس از پسرعموی خودش به صورت قولنامه ای خرید به مبلغ 35 میلیون...متاسفانه برای سندزدن امروزو فردا کرد و گفت سندش مشکل داره گفت کسی که من اتوبوسو ازش خریدم بدهی مالیاتی داره و نمیتونه سند به نام کنه خودم اتوبوسو میزارم بنگاه و میفروشمش و پولتون. رو پس میدم... هرروز یک بهانه که بازار راکده وهزارتا بهانه دیگه...بهش گفتیم خودمون براش مشتری پیدا میکنیم و خواستیم اتوبوسو بگیریم که فهمیدیم اتوبوسی در کار نیست و به یک نفردیگه فروخته و پولشم به گفته خودش از دست داده... خواستیم ازش به خاطر فروش مال غیر شکایت کنیم گفتن نمیشه چون اتوبوس به نام شما نبوده... شکایت الزام به انتقال سند کردیم... لطف،میکنید راهنماییم کنید باید چیکار کنم تا حقمونو بگیریم؟ اگه دادگاه بهش بگه باید سند بزنی و اونم اینکارو بکنه وقتی اتوبوسی درکار نیست و ما نمیدونیم به کی فروختتش باید چیکارکنیم؟ میتونیم ضرر و زیان هم بخواهیم چون پولمون یک سال و نیم دستش بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
ماشینی که به نام خودش نبوده به ما و به یک نفر دیگه فروخته؟ اگه کسی که ماشین به نامشه از این آقا به خاطرفروش مال غیرشکایت کنه که متهم میشه به کلاهبرداری درسته؟ اگه قولنامه ای بینشون باشه باید به نام ما بزنن درصورتی که اتوبوسی در کار نیست...اون موقع ما همونجا باید مطرح کنیم اتوبوسی تحویل داده نشده؟[ مدرکی که ثابت کنیم بعداز ما به یه نفر دیگه فروخته نداریم]
ماشینی که به نام خودش نبوده به ما و به یک نفر دیگه فروخته؟ اگه کسی که ماشین به نامشه از این آقا به خاطرفروش مال غیرشکایت کنه که متهم میشه به کلاهبرداری درسته؟ اگه قولنامه ای بینشون باشه باید به نام ما بزنن درصورتی که اتوبوسی در کار نیست...اون موقع ما همونجا باید مطرح کنیم اتوبوسی تحویل داده نشده؟[ مدرکی که ثابت کنیم بعداز ما به یه نفر دیگه فروخته نداریم]