2737
2739

سلام ظهر بخیر 

خانوما من امشب مهمون دارم همه جارو گشتیم نتونستم مرغ و گوشت پیدا کنم اکثر جاها بسته بودن و اوناییم که باز بودن نداشتن 

چی بزارم جلوشون چی درست کنم 

همسرم میگه خورشت بادمجون درست کن بدون گوشت ولی مگه میشه!! 

خودم نظرم به الویه هست لطفاً راهنماییم کنید

از گرگ بودن دم نزن انسانم گاهی آرزوست..

چرا قبل عید نخریدی حداقل دوتا مرغ می‌خریدی

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غذا از بیرون سفارش بده

البته رفاه هم مرغ داره هم گوشت مامان و بابام دیشب خریدن

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

از بیرون غذا بگیرید خیلی زشته جلو مهمون اونم تو عید اینارو بزاری 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2740

میتونی فینگرفود پیتزا الویه سوپ درست کنی برنجم بزار برای خورش کنسرو آماده بگیر 

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...

سوپرمارکت ها هم گوشت بسته بندی دارن هم مرغ هم گوشت

نه خورشت بدون گوشت که نمیشه 

سالادالویه هم مرغ میخواد که

اگه راهی نداری ماکارونی با سویا درست کن 

ولی بازغذا سفارش بدی بهتره

قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
2706