2733
2739
عنوان

راز های موفقیت دوستان در بارداری

1787 بازدید | 24 پست
سلام دوستای گلم. من این تاپیک ایجاد کردم که هرکدوم از ما که یه راه خاص و به قولی یه راز برا موفقیت برا باردار شدن داریم بیایم بگیم تا بقیه دوستان هم بتونن از راهها استفاده کنن و با موفقیت باردار بشن.
.Lilypie Maternity tickers

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همسر من واریکوسل داشت..قرار بود عمل کنه که یهو دیدیم باردار شدم...به نظر خودم چیزی که خیلی تاثیر داشت معجونی بود که یکی از دوستان بهم یاد داده بود و به مدت سه ماه هر روز عصر به همسرم میدادم...البته سابقه یه سقط هم داشتیم...
معجون:موز...شیر..عسل...پسته و بادوم درختی و فندق پودر شده...پودر نارگیل...پودر جوانه گندم...کنجد...شیره خرما
همه رو مخلوط میکنیم و به شکل یه مایع تقریبا غلیظ در میاریم...

البته استرس نداشتن هم خیلی مهمه..من دقیقا ماهی باردار شدم که نه من نه همسرم دیگه تو فکر نینی نبودیم!
2731
2740
با محیا موافقم
من با تمام مشکلاتی که داشتم( از کار افتادگی تخمدان راست ، کیست تخمدان چپ ، چسبندکی شکمی،جلوگیری طولانی، سن بالا برای بارداری و....) فقط بخاطر اینکه استرس و ناراحتی از این بابت نداشتم با اولین اقدام باردار شدم بطوریکه خودم تا یکماه نمیدونستم دکترم باورش نمیشد
دکتری هم که منو سزارین کرد گفت با اوضاع تو باورم نمیشه بطور طبیعی باردار شده باشی
وقتی مشکلاتمو فهمیدم به هیچکس نگفتم غصه هم نخوردم اعتقاد داشتم اگه خدا بخواد به ما بچه میده اگه هم نخواد سالم هم بودم نمیشد
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706