2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب توکه میگیری اونم بخون

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2738

عزیزم اگه دلیل روزه گرفتنت حس خوبشه و اینکه خدا رو بندگی میکنی حال خوبی بهت هدیه میکنه، نشونه اینه که نفْس و روح آدم با بندگی آرامش پیدا میکنه. حالا که یه گوشه از این آرامش و حس قشنگ رو توی روزه پیدا کردی، نمازت هم کنارش بخون. نماز یکی از قشنگ ترین شکل های بندگی و شکر گزاریه، اونم توی ماه و فصل به این قشنگی؛ بهار طبیعت و بهار جان ها که ماه رمضانه. همه ما سر سفره رنگارنگ خدا نشستیم. نماز شکرگزاری و بندگی و کمک گرفتن از خدا و آرامش و... رو در خودش داره. جالبه که همه اینا توی نماز که زمان زیادی هم نمیگیره داره. چیزای قشنگ دیگه ای هم هست. مثلا صبح ها که صدای گنجشکا میاد، انگار دارن با خدا صحبت میکنن و تسبیحشو میگن. ما هم همراهشون نماز میخونیم و تسبیح خدا رو میگیم. یا فرشته هایی هستن که همیشه در حال عبادتن و موقع نماز ما هم همراهشون میشیم. همه سمت یه قبله نماز میخونیم، یه شکل وضو میگیریم؛ انگار همه یه هدف داریم و اون خدای مهربونمونه. نماز خیلی قشنگه گلی، حتما تجربه اش کن   

«اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»