2733
2734
عنوان

شوهرم خونه ی آبجیم... .

798 بازدید | 30 پست

شوهرم خونه ی یکی از خواهرام نمیاد عید دیدنی... 

نمیدونم مشکلش چیه باهاشون، 

ما اصلا رابطه وو رفت و امدی نداریم که بخواد مشکلی. داشته باشه، من این ابجیمو بچه هاشو خونه مامانم میبینمشون ولی شوهرم میگه خودت تنها برو خونه این ابجیت، دلم نمیخواد باهاشون رابطه داشته باشم... 

با اینکه همیشه دوست داره خونه بااباام بیاد و میاد، خونه داداشم و اون یک ابجیمم همینطور 

ولی نمیدونم چرا خونه ی این ابجیم نمیاد،،،، 

با دعوا، التماس، زور، خواهش، با هر راهی امتحان کردم راضی نشد...

چه کنم؟ 

من روم نمیشه تنهایی برم...

خواهی نشوی #همرنگ/                         رسوای #جماعت شو.... 😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بذار اول اونا بیان بعد شما برین اینجوری شاید راضی شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 💓 اَللّهُمَ صَلِی عَلّی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد💓            ❤خدا جونم مراقب شوهرم پسرم و کوچولوی تو راهیم باش❤                                            میشه واسه سلامتی خانواده م ی صلوات بفرستین🙏😍💞

دلیلش و  بپرس بگو چیکارت  کردن

شاید ب دادمادتون  حسودی میکنه 

یا  چی‌بگم ‌والله  با خواهرت  مشکلی داره

من  بودم  خونه  بقیه اعضای خانواده نمیبردمش

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2738

موقعي كه خيلي باهم خوبيد آروم ازش بپرس علت اينكه دوست ندارى ارتباط داشته باشي رو بگو بدونم همسرم اذيت ميشه منم ديگه ارتباط نميگيرم همسرم اذيت نشه اول و آخر خودت ،اين طورى بگى علتش رو بهت ميگه ميتونى واسش راهكار پيدا كنى

شوهر منم خونه یکی از داداشای خودش نمیاد چندسال قبل گیرمیدادم دعوا میکردیم آخرسرم  نمیومد منم نفهمیدم چرا الان چندساله بیخیالش شدم ونمیگم بریم قطع رابطه کردیم وقتی نمیاد چکارکنم بهتره منم تنهانرم

خدایا آنچه صلاحمه روزیم کن
2706