2733
2739

هر زنی چاق تر باشه میگن خوشحال تره فکرش راحتتره همش میخوره چاق میشه.دیشب عید دیدنی رفتیم خونه مادرشوهرم برادرشوهرم تو جمع یواشکی از  شوهرم پرسیده  زنت چرا اینقدر لاغر شده؟😐😐😐من پسرمو برده بودم دستشویی برگشتم شوهرم گفت زنم رژیم گرفته لاغر شده وگرنه بخدا غذا خونه داریم 😐😐😐منم خیلی ناراحت شدم برگشتنی به شوهرم  گفتم به بقیه چه که من لاغر شدم یا چاق .شاید من نخوام بقیه بدونن رژیم گرفتم چرا تو جمع گفتی؟گفت رفتی دستشویی داداشم پرسیده منم گفتم فکر نکنن مریضی.

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

چاقی باید درمان بشه ، معیار زیبایی و شادیه؟😐

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دقیقا من هروقت لاغر میشم مادر بزرگم دایی هام عمه هام میگم حتما غمو غصه دارم یا مامان بابام بهم نمی‌رسن میگفتن برو دکتر حتما مرضی چیزی داری آدمای قدیم اینجوریننن چاقی رو نشونه سلامتی خوشحالی میدونن

نه حرف عقل بزن با کسی نه لافِ جنون ؛که هرکجا که خبری  هست ادعایی نیست ...
2706