2733
2739
عنوان

بچه ها طلا فروشیا امروز بازند ؟؟

115 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها اطلاع دارید شما

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اونایی ک مسافرت نرفتن بازن

ممنون عزیزم شما رفتید دیدید ؟

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2731
محلی ها بازن ولی بازار نه. اگر عجله نداری صبر کن. الان قیمت الکی بالاست. بزار بازار رسما باز بشه ب ...

ممنون عزیزم 

خدا کنه بالاتر نره 

ممنون عزیزم  خدا کنه بالاتر نره

یه کاهش داره هم انس کاهش داشته، هم التهابات آخر سال تموم شده.

اگر عجله نداری صبر کن تا ۲۲۰۰ هم احتمال کاهش داره.

از شنبه هر روز چک کن رسید به این حدودا برو خرید

2740
یه کاهش داره هم انس کاهش داشته، هم التهابات آخر سال تموم شده. اگر عجله نداری صبر کن تا ۲۲۰۰ هم احتم ...

مطمئنی عزیزم؟

من دوتا سکه فروختم واسه ثبت نام ماشین دونه ای ۲۶۷۰۰

الان نمیتونم بخرم با این قیمت.

خیر نبینن که اینجوری بازی دادن مردم رو.

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
یه کاهش داره هم انس کاهش داشته، هم التهابات آخر سال تموم شده. اگر عجله نداری صبر کن تا ۲۲۰۰ هم احتم ...

ممنون عزیزم احتمالا 

شما میخوای بخری؟  من فکرکردم میخوای بفروشی که میپرسی بازه یانه. ۴ ،۵ عید باز میکنن شایدم عصرا ...

ممنون عزیزم اگ خدا خواست 

مطمئنی عزیزم؟ من دوتا سکه فروختم واسه ثبت نام ماشین دونه ای ۲۶۷۰۰ الان نمیتونم بخرم با این قیمت. ...

تو دو روز رفت رسید به ۲۶۰۰ روز ۲۸ و ۲۹ اسفند.

وقتی هیجانی اینجوری میره بالا، معلومه برمیگرده.

من از خودم نگفتم یه سایت از اونجا تحلیل ها رو نگاه میکنم.

تقریبا همه ی اونا که نظر میزارن میگن تو فروردین و اردیبهشت حتما یه رو به پایین داره ولی بعدش شاید افزایشی شدید و شایدم اون اتفاق بیوفته و کلا کاهش.

بر      جام

تو دو روز رفت رسید به ۲۶۰۰ روز ۲۸ و ۲۹ اسفند. وقتی هیجانی اینجوری میره بالا، معلومه برمیگرده. من ا ...

ممنون از راهنماییت گلم.

پس صبر میکنم قیمت اومد پایین سریع میخرم

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.