2733
2734

کسایی که اهل ارایشن

تو ایام عید که مهمان سرزده میاد چ میکنید؟ 

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی تو خونه ام

ارایشو میگم

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2731

خونه نشینیم من آرایش زیاد نمیکنم سعی میکنم خود طبیعیم باشم چون کم خونم یه کوچولو رژ میزنم به لبام که رنگ بگیره خیلی ملیح از همون رژ یکم رو گونه و نوک بینی پخش میکنم جوری که مثلا پرخون نشون بدم همین

2738
منظورت آرایش تو خونه اس؟

اره  منظورمو بد رسوندم؟   متوجه نشدن

درازیدم پول نداشتیم ما متاسفانه عید هم کنسل شد هر دفعه یه جوری باید بچه هامو دست به سر کنم

بچه هارو میتونید در حد یه پارک رفتن که دلشون تو خونه نگیره یه جا سر سبز و غذا هم تو خونه درست کنید ببرید باخودتون 

بچه هارو میتونید در حد یه پارک رفتن که دلشون تو خونه نگیره یه جا سر سبز و غذا هم تو خونه درست کنید ب ...

ممنون عزیزم همین کارو میکنم دلشون میخواد بریم خونه بابام شهر دیگه است توجمع بچه ها باشن 

2706