2733
2734
عنوان

شوهر کثافت

3201 بازدید | 91 پست

سال جدیدمو با کتک خوردن شروع کردم چه سالی بشه امسال.1/1/1402  رو باکتک خوردن شروع کردم.یه دختر سه ساله دارم دیشب فقط جیغ میکشید میگفت تو رو خدا نزن آشغال عوضی برای اینکه اثاری نمونه نتونم برم شکایت کنم فقط با مشت و لگد میزد توی سرم گوشیشو گرفته بود دستش با ته گوشیش میکوبید توی سرم.فکمو نمیتونم تکون بدم دهنم باز نمیشم سمت چپ فکم خیلی درد میکنه تمام سرم دست میزارم ورم کرده 

خدایا شکرت واقعا شکرت کجا حق کدوم بندتو خوردم این زندگی رو حقم دونستی؟

تمام دیشب از سردرد خواب نرفتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دعوا سر چی بود؟

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2731

جرمم چی بود؟خواستم برم خونه مادرم گفت حق نداری اجازه نمیدم گفتم مگه برای خونه مادر رفتن نیاز به اجازت دارم مگه تو میری اجازه میگیری گفت تو زن منی نه شوهرم گفت برو ببین چجوری میام در خونه مادرت ابروریزی گفتم بیا در خونشون نتیجشم ببین شروع کرد زدن

چرا؟ بعدشم جاش مونده دیگه برو شکابت کن

یبار دیگه هم همینجوری زد رفتم پزشک قانونی گفت اینا رو حساب نمیکنیم برو سی تی اسکن سر اگه شکسته باشه یا ترک خورده باشه سرت مینویسیم

2738
جرمم چی بود؟خواستم برم خونه مادرم گفت حق نداری اجازه نمیدم گفتم مگه برای خونه مادر رفتن نیاز به اجاز ...

واقعا هم راست گفتی. برا خونه مادر اجازه لازم نیس.. خدا بگم چکارشون کنه

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2706