2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فک میکنم گرید ۱ هست یعنی سرعت خیلی کم دکترش نگفت چیزی؟

والا دکتر گفتش یه ماهه دیگه عمل میکنم من همش میترسم تا یه ماهه دیگه کلا پخش شه ولی اگه سرعته انتقالش بیشتر بود دکتر درجا میگفت باید زود عمل کنم درسته؟؟؟؟؟؟فعلا به هیچ جا پخش نشده

والا دکتر گفتش یه ماهه دیگه عمل میکنم من همش میترسم تا یه ماهه دیگه کلا پخش شه ولی اگه سرعته انتقالش ...

😐 دلم‌ خواست از پهنا بزنمت این چه حرفیه میزنی ببخش اینو میگم ولی زبونت لال😒😒😒🤬😡

پرتو درمانی ننوشت؟ 

اصلا جواب نمونه خیلی خوب اومده مرحله یک هست هیچ ترسی نداره گلم نترس

2738
😐 دلم‌ خواست از پهنا بزنمت این چه حرفیه میزنی ببخش اینو میگم ولی زبونت لال😒😒😒🤬😡 پرتو درمانی ن ...

اره واقعا زبونم لال انشالله دیگه زود با جراحی بردارن تموم شه؟

عزیزم شما اهله کجایین؟

اره واقعا زبونم لال انشالله دیگه زود با جراحی بردارن تموم شه؟ عزیزم شما اهله کجایین؟

انشالله بحق علی شفا پیدا کنه زود

من اردبیلم پدر منم سرطان داره 

بهت اطمینان میدم چیز خاصی نیست

قند شکر شکلات ، سردی نباید بخوره

اره تو سی تی اسکن ازمایش خون هم گفتن هیچ جا نیست تو یه قسمت سینست  بنظرت بعدش شیمی درمانی هم م ...

عزیزم این خ خوبه روزی صدبار خداروشکر کنید

وقتی یه جاست اصلا نیازی به شیمی درمانی نیست خداروشکر زود فهمیدین 

شاید بعد عمل براش پرتودرمانی بنویسن چون باعث سرکوبش میشه و واجبه 

البته به شرایطم بستگی داره امکان داره اصلا ننویسن بعد عمل یه نمونه دیگه برمیداره بهتون میگه نیاز داره یا نه

اگه جای خطر داشت یا بزرگ بود پرتو درمانی مینوشت وقتی ننوشته یعنی هیچ خطری نداره

هیچ چیزی به زیر بغلش نباید بزنه ها شیمیایین و مضر سوتین گشاد بزنه ببرش کنسرتی چیزی روحیش شاد نگهدار انشالله خیره

انشالله بحق علی شفا پیدا کنه زود من اردبیلم پدر منم سرطان داره  بهت اطمینان میدم چیز خاصی نیس ...

فداتشم همچنین پدرشما انشالله به زودی سلامتیشو بدست بیاره و زود از این بیماری خلاص پیدا کنن🩵🩵🩵🩵🩵

2706