2733
2734
عنوان

خانوما یه لحظه بیاین

82 بازدید | 9 پست

من هفته ۱۰ بارداریم که گفتن پوچه و تو مسافرت به لکه بینی افتادم الانم مثل پریودیه ولی کمتر همسرمم اصرار داره بریم عید دیدنی خونه اقوامش با این حالم میترسم شدید بشه بعد عید هم وقت گرفتم واسه سونوی واژینال بنظرتون با وجود خونریزی میشه سونو واژینال برم یا نرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بیشتره

پس نمیشه دیگه شما نباید با این وضعیتت مسافرت میرفتی

باید بری بیمارستان برات قرص بزارن سقط کنی

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      
2731
داره سقط میکنی کم کم شدید میشع در حد همین‌پریودی .اما موقع دفع خیلی درد میکشی .

چقدر طول میکشه تا خونریزی شدید و درد؟سونو واژینال نرم یعنی؟میخوام بعد تعطیلات برم سونو مطمئن بشم پوچه بعد برم دکتر

چقدر طول میکشه تا خونریزی شدید و درد؟سونو واژینال نرم یعنی؟میخوام بعد تعطیلات برم سونو مطمئن بشم پوچ ...

اگه پوچ باشه خودش میفته .من ۸ هفته پوچ بود .یک هفته از سنو گذشت ک دفع شد .سنو خودش گفت .پوچه خودش میفته نگران نباش. 

تو اسمم رو میدونی نه داستانمو😑
2740
اگه پوچ باشه خودش میفته .من ۸ هفته پوچ بود .یک هفته از سنو گذشت ک دفع شد .سنو خودش گفت .پوچه خودش می ...

نمیدونم سونو واژینال هم برم یا نه اگه تا اون موقع خونریزیم شدید شد چطور برم؟