2733
2739
حس خوردن شدن حس کوچیک شدن دارم 

پیش کی کوچیک شی وقتی نمیبینیشون.خواهر منم مث شماست اینقدر خوشحاله ریخت نحسشون را نمیبینه و راحته

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا
حس خوردن شدن حس کوچیک شدن دارم 

میفهمم ولی توقع نداشته باش خانوادشو دور بندازه حتی اگه بشه هم بنظرم یه بازه زمانی کوچیک میشه وگرنه خانواده دور انداختنی نیس چرا باهات مشکل دارن با ازدواجت موافق نبودن؟ میگن گوشو میخای باید گوشواره رو هم بخای سعی کن یه جوری با خانوادش راه بیای تا مشکل افرین نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا متنفرن؟؟خب خونوادشن هرجقدرم باهم بدباشین ولی ی عید و روز پدر وومادرا دیگه چون بزرگش کردن باید بر ...

پدرشوهر بیاد دعوا بزرگی بکنه بعد بگه به شوهرم بزن درکونش بره گمشه بعد بگه خانوادت یک تار موی جاریت نمی ارزن ، من فقط دهنم وا مونده بود علت دعوا دخترم جیش کرده بود سر جاشون چون بهش استرس وارد میکردن 

پدر و مادر همسرم وقتی زنده بودن منو بدبخت کردن تا ابد .

الان شوهرم به مرده های ما و پدر مرحومم فاتحه داد ، بعد گفت میای بام تا سر قبر پدر و مادرم 

گفتم اگه میشه نیام ؟ نمی خواستم خاطرات زهرماریشون برگرده سراغم 

گفت نیا ولی شوهرم چپ کرد اخلاقشو 

با شوهرت راه نیای چپ میکنه 😂😂

مواظب گفتارت باش مبادا دلی را بشکنی و تاوانش را بدهی
2731

چرا از شما بدشون میاد؟ 

حالا مادرشوهر من خودش به من گفت اون پسرم میاد فقط خودش میاد. خانمش نمیاد. من اینطوری راحت ترم!

مادرشوهرم میگه فقط بچه های خودم بیام خونم. حوصله عروس ها را ندارم.  

وقتی شوهرم تنهایی میره خونه مادرش. مادرشوهرم زنگ میزنه تشکر میکنه!!! 

همیشه هم همه پسراش خونش هستند. بدون زناشون!! 

برادرشوهر هام صبحانه میرن خانه مادرشون می‌خورند.. 

حالا همه اینها به کنار.... ولی وقتی من خانه پدر و مادرم میرم. مادرشوهرم دق میکنه از حسودی.... مادرشوهرم میگه الهی جاده بسته بشه شما نتونید برید!!! 

وا خوب جیش کنه چه بی ادبن بهتر ک نمیری باهاشون 

این فقط یک نمونشه ۸ ساله فقط دخالت کردن گفتن بی عرضه گفتن دوبهم زن ... من هربار کوتاه اومدم ولی الان عقلم سرجاش اومده یک ساله نرفتم اوناهم نیومدن حالم بهتره

2738