2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین بهاری که تو عمرم داشتم همینه

چون از ۲۹ اسفند داره بارون میاد تا الان🥺

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
من دلم میگیره  صبح بلند شدم داشتم گریه میکردم…

الهی 

خیلیا دلشون میگیره بر عکس من 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740
انشالله هیچوقت دلت نگیره من چون این روزا حال خوبی ندارم بخاطر همین این شکلی ام جدیدنا هر صبح پا میش ...

درست میگی 

حال روحی خیلی موثره حالت که خوب باشه همه چیو خوب میبینی 

ولی حالت که بد باشه هر چیزی اشکتو درمیاره تجربشو داشتم

امیدوارم هر مشکلی داری حل بشه و به زودی اشک شوق بریزی 💚🌿