2737
2739
عنوان

بچم میخواهد ممه همه رو بخوره🤯🤯🤯🥶🥶

| مشاهده متن کامل بحث + 21227 بازدید | 62 پست
ن بابا دیشب رفته بودیم بیرونهی پشت سر هم‌چی بهش میدادم ک شیر نخواهد ممه نخواهد شوهرم گفت الان شکمش م ...

دیگه باید ممه با طمع فلفل بهش بدی 😀😀.  بعضی بچه  خوش اشتهان.   بگو ماشالله. 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
من دوماه دیگه دوقلوهام دنیا میان همه فکر و ذکرم اینه چطوری شیر بدم خجالت میکشم 

مبارکهههههههههه به سلامتی تنها بری بیمارستان سه تایی برگرديد 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

آهنگ پا به ماه حسین حقیقی رو گوش بده خیلی قشنگه ..

نمیدونم شیر خشک که حتما میدم اگه بشه کنارش شیرم بدم

بشه که عالیه،چون هیچ شیری خواص شیر مادر نداره.

شیر مادر به اصطلاحی هوشمندم عمل میکنه..

مثلا اگر امروز بچه سرماخورده باشه شیر مادر تغییر میکنه و جوری هست که برای بهبود سرماخوردگی خوب باشه

اگر بچه کلیه هاش مشکل داشته باشه شیر مادر تامدت ها آنزیمش طوری که برای کلیه مفید باشه..

خیلی چیزای دیگه هم هست که هنوز علمیش کشف نشده

برای همین حتی شیر بچه با بچه فرق داره

یعنی شما درحال شیردادن به یه بچه باشی بچه دوم باردار بشی از یه زمانی دیگه شیرت مختص بچه دوم نه اول

از عطاری ها یه داروی تلخی هست ب اسم صبر زرد اونو بخر بزن ب سینه هات دیگه نزدیک نمیشه اینقد ک تلخه

ایلان ماسک و بیل گیتس‌با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رونجات بدن به جنیفرلوپز و جانی دپ هم خیانت شده.دکتر هلاکویی که ویدیوهاش قبله خیلی هاست، دوتا طلاق داره دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمندترین مردان جهان،ی رابطه موفق نداشته تاحالا میبینی؟پول،زیبایی،اندام خوب،دانش، فرهنگ، قدرت و...هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن.پس رها کن سرزنش رو! اون که بخواد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه،فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...
2706