2737
2739
عنوان

شما باشید بر میگردید؟

244 بازدید | 15 پست

بعد یک سال اومدم سفر

خونه پدرم هستم از روز اول پدرم سرماخورده توی اتاق خودشو قرنطینه کرده

منم باردارم بچه کوچک هم دارم دو دلم برگردم خونه م ازونور زایمان کنم باز تا عید دیگه نمیتونم بیام سفر. روحیه مون تازه داشت عوض میشد

حالم گرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب اگ واقعابابات رعایت میکنه مثلادستشویی میره بعدش الکل میزنیدهمه جایااتاق تهویه داره یااگ کسی میره اتاقش مثلامامانت ک سوپ واینابده رعایت میکنه بمون اگ ن مثل خانواده من ک تولیوان هم چای میخورن بروک رفتی

خدایا!من یاغی نیستم✋
2738
خب اگ واقعابابات رعایت میکنه مثلادستشویی میره بعدش الکل میزنیدهمه جایااتاق تهویه داره یااگ کسی میره ...

اون رعایت میکنه مامانم فقط بدون ماسک میره تو اتاق و میاد

تنها کسی که باهاش در ارتباطه مامانمه

اون رعایت میکنه مامانم فقط بدون ماسک میره تو اتاق و میاد تنها کسی که باهاش در ارتباطه مامانمه

واااای نههههههه چرااینکارومیکنه بعدب ظرف وظروف ودستگیره دس میزنه میاداشپزخونه‌......اگ اینجوری بکنه بروخونت

خدایا!من یاغی نیستم✋
والا ی جور میگن انگار ی مریضی وحشتناکه 

الان این ویروس جدید هممههه جاا هست گلو درد و سرفه اکثرا درگیرشیم.خیلی دیر هم از بدن خارج میشه ولی ترسناک نیست خدا رو شکر. فقط باید دورش بگذره و از قبل بدن آماده مواجه با این بیماری رو داشته باشه 

الان این ویروس جدید هممههه جاا هست گلو درد و سرفه اکثرا درگیرشیم.خیلی دیر هم از بدن خارج میشه ولی تر ...

برای منی که بچه م الرژیکه و مریضی هاش حداقل دو تا سه هفته طول میکشه مریضی وحشتناکه باور کن

2706