2733
2739

من الان ۱۰ روزه که همسرم هیچ محبتی بهم نکرده از نظر ج نسی هم هیچ رابطه ای نداریم روزای اول هی ازش میپرسیدم چی شده و فلان اونم میگفت هیچی مریض شدم اما خب مگه هیچکس سرمانمیخوره هیچوقت اینجوری نبود روزای اول مهربون بودم و هی میگفتم مشکلت چیه اخه زیاد پیش اومده سر اینکه با من به مشکلی میخوره اخلاقش بد بشه اما هیچوقت بروز نمیده و این دفعه هم نداد اما فرقی که این دفعه داره با دفعه های قبل هیچوقت انقد سرد و طولانی نبوده دوری ما 

یه چند روزم تحمل کردم تا رسید به دیروز دیگه زده به سرم اصلا محلش نمیدم اونم یه مقدار ناراحت شد از رفتارم ولی نمیدونه چی بگه حرفی نزده خونه مامانم یکم دوره بنظرتون برم چند روز بمونم اونجا یا نه ؟

من زندگیم و دوس دارم نمیدونم چکار کنم 

تا حالا باهم اختلاف زیاد داشتیم حس میکنم نکنه از چشمش افتاده باشم اما ما فقط ۱سال و نیمه که ازدواج کردیم 

گوشیش و چک نکردم ولی این روزا خونست و اصن سرش تو گوشی نیس

سعی کنین یجوری باهاش صحبت کنین که شما احتیاج دارین برین خونه مامانتون چند روزی اونجا باشین ولی حتما رضایت قلبیشو بدست بیارین ن اینکه خودسرانه برین بعدش شما چند روز نباشین اونم قدر شمارو بیشتر میدونه و شما هم یه زنگ میزنین که بیاد دنبالتون و دوباره روابط عادی میشه

مشاوره در تمامی زمینه ها رایگان(علوم قرآنی_قانون روابط_اقتصادی_اذکار معجزه اسا_نا امیدی_راه مقابله با فقر و بدبختی و انگیزه نداشتن) فقط به جهت پرداخت زکات علم گهگاهی میام اینجا و با راهنمایی دیگران ارامش میگیرم وقتی داده های مغزتو انتقال میدی فضا رو بیشتر باز میکنی که چیزای جدیدی یاد بگیری انرژی میگیری از راهنمایی دیگران اینقدرم کتابای روانشناسی خوندم که حتی با حرکات بدن ادما هم میفهمم چی تو ذهنشونه اگرم نظر منو قبول نداری بهتره با من بحث نکنی چون من برای بحث کردن اینجا نیستم و برای کمک کردن اینجا هستم پس هیچوقت نمیتونی وقت منو بگیری در جهت چیزای بیهوده.(خواهش میکنم وقتی که من برای راهنمایی دیگران گذاشتمو با بحث کردن با من تلف نکنید.)فقط خواهشا سریع سوال بپرسین و خیلی خلاصه وار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731