2737
2739
من شوهرم قبلا اینجور بود حریفش نمیشدم ولی دیگه چیزی هم نمیگفتم خودخوری فقط میکردم الان خودش باچشمای ...

عزیزم من تازه عروس نیستم اگه درسن میشد تووی این ۱۵ سال درست میشد منم چیزی نمیگم دخالت‌های خواهرشو خودش میبینه ولی چیزی نمیگه میدونی حتی پول نمیده من به مادرم عیدی بدم اه اگه زندگیمو اینجا بگم میشه یه طومار

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم قبلا اینجور بود حریفش نمیشدم ولی دیگه چیزی هم نمیگفتم خودخوری فقط میکردم الان خودش باچشمای ...

تک و تنها بمونی بهتره تا شخصیتت زیر سوال بره قشنگ پاشو برو دیدنی های شهرتونو ببین شهربازی ببر بچه اتو اگه بچه داری بگو بخند پیکنیک برو ولشون کن بی محلی کن فقطططططط انقدر خودتو سرگرم کن نقاشی بکش کتاب بخون کار هنری تااااا برات کم رنگ بشن.

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓
پیشنهادم اینه اون قسمت برنامه زندگی پس از زندگی که پارسال نشون میداد شوهر زن رو اذیت میکردا اون دنیا ...

چه جوری اون برنامه و اون قسمت رو پیدا کنم؟

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2731
عزیزم من تازه عروس نیستم اگه درسن میشد تووی این ۱۵ سال درست میشد منم چیزی نمیگم دخالت‌های خواهرشو خو ...

منم ده ساله ازدواج کردم

بعضیا همینجورن بااینکه میبینن چی میشه ولی نمیدونم نمیخوان قبول کنن یاچی بازم همون روند رو ادامه میدن ان شاءالله که هرچی زودتر زندگیت روال عادی رو بگیره و شوهرتم اینارو ببینه سرعقل بیاد

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
عزیزم من تازه عروس نیستم اگه درسن میشد تووی این ۱۵ سال درست میشد منم چیزی نمیگم دخالت‌های خواهرشو خو ...

خودت نمیتونی بری سرکار استقلال مالی پیدا کنی؟؟؟

حتی اگه درامدت کم‌باشه؟

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓
2740
تک و تنها بمونی بهتره تا شخصیتت زیر سوال بره قشنگ پاشو برو دیدنی های شهرتونو ببین شهربازی ببر بچه ات ...

اره تنها توخونه هستم بهتراز اینه پاشم برم جواب سلامم ندن 

بچه ندارم متاسفانه واین علت بیشتر کاراشون هست اگه بچه داشتم هرجور بود بخاطر بچمم شده میومدن میرفتن

خدای منم بزرگه چی بگم دیگه

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
پیشنهادم اینه اون قسمت برنامه زندگی پس از زندگی که پارسال نشون میداد شوهر زن رو اذیت میکردا اون دنیا ...

مخفی میکنه هیچ! حتی پول نمیده من عیدی خواهرزاده و مادرمو بدم! یه بار عید مامان اینا که خودشون به من عیدی دادند از اون پول عیدی مامانمو دادم فهمید پول خودشونه ازم نگرفت دیگه من اون سال انکار کردم ولی دیگه یواش یواش فهمیدند که پولی دست من نمیدن منم منکرش نشدم الان چندین ساله من عیدی به مادر و خواهر زاده هام نمیدم 

٠

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
مخفی میکنه هیچ! حتی پول نمیده من عیدی خواهرزاده و مادرمو بدم! یه بار عید مامان اینا که خودشون به من ...

برو سرکار پول بیاد دستت شوهرتو سگگگگگ محل کن خاک برسرو...

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓

[QUOTE=281016848]خودت نمیتونی بری سرکار استقلال مالی پیدا کنی؟؟؟ حتی اگه درامدت کم‌باشه؟[/QUOTE

فوق لیسانس دارم اونم از اول نزاشت برم سر کار ! نه تووی بحث کادو و عیدی و هدیه کم میارم وگرنه خرجمو میده آخه آدم ولخرجی نیستم پولی هم که میده برام کافیه

2706