2733
2739

دوقلو دارم تنهام شرایط پرستار گرفتن هم ندارم از دار دنیا هم یه شوهر بی لیاقت دارم که میره تو اتاق درو می‌بنده 

کولیک و رفلاکس دارن مشکل شبکیه دارن که هنوز درست تشکیل نشده مشکل قلب دارن واقعا کم آوردم دیگه

چشمام گود افتاده درد گرفته 

چقدر گریه میکنم بخاطر تنهاییم

مادرم نمیاد ..چند روز اومد هم پدرم غر زد هم گفت من نمیتونم بیام پیشت نمیتونم برم خونش

خیلی تنها و بدبختم   

دردودل#  

💓الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد 💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبور باش عزیزم ... منم شرایط شما رو گذروندم .. خیلی سخته .. منم از زور تنهایی و بیخوابی گریه میکردم ... 

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
2731
2738

برا بهتر شدن شرائط تون صلوات فرستادم 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

اخی عزیزم چقد ناراحت شدم.نمیتونی بری خونه مادر شوهرت یا مادرت؟؟یکم به مادرت توضیح بده .عزیزم اگه میتونی ساعتتو کوک کن بخواب هر چند دقیقه مثلا نیم‌ساعت بیدار شو 

و ما برای زنده ماندن هزاران بار مُرده‌ایم :)!                           کاش ادما بفهمن فقط یبار زنده هستن و اینقد بهم توهین نکنن! ‌‌‌‌.                                                                          

تازه یموقع از شدت سردرد و حالت تعوع کم میاوردم ... یادش میفتم دلم میگیره ..‌‌ هفت تا حمد بخون به نیت مادر حضرت عباس  بهشون فوت  بخوابن ...

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
2706