2752
2734
عنوان

دوسش دارم 🥲

146 بازدید | 12 پست

نمیدونم از کجا تعریف کنم که منظورمو برسونم..

از یکی خوشم میومد یکی دوسال هروقت رد میشدم فقط نگاهش میکردم اونم بدون اینکه متوجه بشه،

تا اینکه ۳ سال پیش به مدت یک ماه پایین تر از مغازه اونا فروشنده بودم،

روزی ده بار میومد از جلوم رد میشدو نگام میکرد🥲

ولی حرفی نزد !

یبارم بعد چندوقت منو دید با ماشین بود سرشو کلا برگردوند نگام میکرد که سرمو برگردوندم رفتم ،

۳ سال من نبودم!! ی شهر دیگه بودم

امروز رد میشدم با داداشم تو مغازه دوستش دیدمش اما اون منو ندید.

من اصلاااا نمیتونم حرکتی بزنم، مثلا وقتی نگام میکنه منم نگاش کنمو نگاهمو ندزدم،خجالت میکشم اصلا🤧

و خب کلا هیچوقت خیلی حرکتی نزدم چون میدونم خیلی تفاوت داریم و فقط نمیشه با احساسات جلو رفت

۵ سال گذشته از وقتی ازش خوشم اومده

کل این مدتو هم سینگل بودم..

از وقتی برگشتم و دیدمش بیشتر بهش فکر میکنم

اصلا نمیدونم تهش که چی...

دنیا کوچیکتر از اونیه ک نخاد به خواسته ات برسی 

برا بدست اوردنش تلاش کن🙂

الان با سیلی از ولش کن بیخیال گور باباش میخاست میومد روبرو میشی 

ولی تو بیخیال 🙂🌸

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دنیا کوچیکتر از اونیه ک نخاد به خواسته ات برسی  برا بدست اوردنش تلاش کن🙂 الان با سیلی از ولش ...

اگه بخواد بشه خود پسره میاد جلو اینایی که اینجا میگیم تجربه هامونه نمیخوایم ی دختره دیگه ام دو روز بعد بگه چرا خودمو کوچیک کردم🙁

اگه بخواد بشه خود پسره میاد جلو اینایی که اینجا میگیم تجربه هامونه نمیخوایم ی دختره دیگه ام دو روز ب ...

نمیرم جلو.. یعنی میدونی ک شرایط تو محله ها چجوریه! جایی ک همه همو میشناسن

از کجا افکار و علایقشو میدونی فکر کردم ظاهری تفاوت دارین یا از احاظ اجتماعی مالی اینجور چیزا

دوستش دوست منم بود ، یعنی ی گروه ورزشی بودیم فالو داشتیم همو ، زیاد استوری داشتن باهم ، هرجا ک میرفتنو اینا 

ازشم شنیدم و زیاد میدیدمش