2737
2734
عنوان

برای ازدواج یا هر نیت دیگه ک غیرممکن بود چه دعایی کردین?🌸🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قانون جذب و تلقین هم بی نتیجه نیس  من نتیجه دیدم همین امشب  تاپیک زدم براش

تکنیک ۵۵ بار رو توضیح میدی؟

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
2728
تکنیک ۵۵ بار رو توضیح میدی؟

باید اون چیزیو که میخوای ۵۵ بار در ۵ روز روی کاغذ بنویسی به زمان حال و وانمود کنی که الان اونو داری و به خواستت رسیدی 

مثلا من نوشتم خدایا شکرت که اول فروردین برام خواستگار اومد 

خدارو شکررر  عزیزم کدوم شهید  دقیق چی گفتین  میشه یکم راهنمایی کنین💋

قربونت عزیزم من خدا به حرمت حاج قاسم قسم دادم که حاجتم بده از ایشونم خواستم  از ته دل میگفتم خیلی زود غیر ممکن ترین چیز زندگیم ممکن شد من پاک نبودم اما شهدا واسطه قرار بدی حاجتت روا میشه اینو خدا هم گفته از هر شهیدی بخوایین دست رد نمیزنن 

البته نیت من ازدواج نبود یه چیز کاملا ناممکن بود برام

تا خدا بنده نواز است ب خلقش چ نیاز است💚 وطن مادر کی کجا دیده کسی مادرش بفروشه؟اگه فروشنده ای با من بحث نکنحوصله بحث با وطن فروش ندارم گزارش میزنم کاربریت بره هوا.امام صادق عليه‌السلام: اى گروه شيعيان! شما منسوب به ما هستيد؛ پس مايه زينت ما باشيد، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد.از صبح ازل تا شام ابد از کودکی ام تا سنگ لحد بی هوی علی هو هو نشود♡
واقعا؟ نوشتن ساده یا شرایط خاصی داره جانم?

ببین هرچیزی توذهنته بنویس روکاغذشرایط خاصی نداره مثلامن سنی نداشتم یه بارازجای شنیدم انجام دادم همون شد،تمام خصوصیاتی ک ازهمسرآیندم مدنظرم بودرونوشتم ویکسال بعدباکسی ازدواج کردم ک ۹۰درصدش همون خصوصیات روداشت

باید اون چیزیو که میخوای ۵۵ بار در ۵ روز روی کاغذ بنویسی به زمان حال و وانمود کنی که الان اونو داری ...

مرسی عزیزم

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
2740