2733
2734
عنوان

برای ازدواج یا هر نیت دیگه ک غیرممکن بود چه دعایی کردین?🌸🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 42 پست
بله گفتم  هم تو ذهنم میگفتم هم یه روز ۵۵ بار رو کاغذ نوشتمش

مرسی عزیزم

پس حتما یه سر به تاپیکت میزنم💋

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
میشه روشش رو توضیح بدی بهم جانم💋 اگ زحمتی برات نیس ..

بله حتما.استغفار امیرالمومنین هفتاد بنده برنامه اش رو از بازار دانلود کردم.چهل شب به نیت حاجتم خوندم.یکیش دو سه ماه بعد از تمام شدن براورده شد یکیش ده روز بعد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشی که تازه خریده بودم و تقریبا برای ما گرون بود از دستم افتاده بود جایی که محل رفت و آمد ماشین ها ...

واقعا معجزه بوده خداروشکر

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2728
گوشی که تازه خریده بودم و تقریبا برای ما گرون بود از دستم افتاده بود جایی که محل رفت و آمد ماشین ها ...

چقدر هم عالییی

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
دو رکعت نماز هست بعد یک دعای کوتاه که باید زیر اسمون خونده بشه تو مفاتیح هست چهل شهید هم خوبه 

دعای کوتاهی ک میگین اسمش رو لطف میکنین💋

2740
من ب قدرت قلم اعتقاددارم روبرگه بنویس اون چیزی ک میخوای حتمابهش میرسی

واقعا؟

نوشتن ساده یا شرایط خاصی داره جانم?

واقعا معجزه بوده خداروشکر

بله واقعا خداروشکر 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

لایک شم لطفا ....

...من همه جا پز ائمه رو میدم ناامیدم نکنید همه جا توچله ها ب بقیه میگفتم نا امید نشید خدا حاجتتون میده ومیشد!حالا هم ب من سائل همیشگی منت بزارید وحاجتم بدیدخدایا تک تک ائمه رو قسم میدم ب چادر خاکی مادر حضرت زهرا(س)دیگه دست رو نقطه ضعف اولاد پیغمبر گذاشتم حاشا که حاجتم ندید ....خدایا دستمو بگیر ....قول میدم تا اخر عمرم هرمالی رو ب دست بیارم خرج نشر دین وائمه معصومین سلام الله علیهم کنم ...کاربرا تورو خدا شما رو ب جان عزیزانتون قسم میدم برامون دعا کنید ....غبطه خور حاجت گرفته هام!!!
چله بسم الله واسه من جواب نداد

میتونم بپرسم حاجتتون چی بود؟

البته اگ دوس داشتین بگین🙂

چقدر هم عالییی

فدات عزیزم

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚