2737
2734

اول اینکه من این سوالو برای یکی میپرسم که آقاس و از من کمک میخواد من نمی‌دونستم‌چی بگم اینجا مطرح میکنم شما کمک کنید 

ادامه شو میگم لطفا بخونید شاید کسی چیزی به ذهنش رسید 

این بنده خدا با یکی دوست بوده.(کسایی که تایپک های قبلیمو خوندین میفهمید) 

بعد یه مدت کات کردن و چند باری رفته پی وی دختره یکی چند روز صبحت کردن باز کات کردن یعنی این کار بالای ده بار افتاده 

(ادامه شو میگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

و هر این پسره پیام داده و بعدش دو سه روز کات شده 

گاهی اوقات اگر دعوا می‌شده دختره پیش قدم می‌شده 

ولی بیشتر وقتا این آقا پیام می‌داده ولی چون هی می‌ره پی وی و بعد دو روز کات میشه و باز مجدد دو هفته بعد دلتنگ میشه نمیدونه چکار کنه این سری بره یانه در ضمن این آقا داداش کوچیکه منه

و این بار اینقدر دلتنگ شده و افسرده که دیگه ازش می‌ترسیم 

هی میگه پیام بدم میگم اگر بدی بعدش باز دو روز کات میکنین باز یک هفته دیگه  همین آش و همین کاسه ولی گوشش به خرج نیست 

استخاره هم گرفتم واسش جواب اومد میخواد پیام بده بده خیره 😐😐حالا از من کمک میخواد به نظرتون چ جواب بدم

2738
هیچی وقتی داداشت دلتنگه و دوسش داره بره پیش قدم بشه دیگه

بعد ده بار دوباره هم بره یعنی چون دفعه قبل هم گفته نمیتونم رل بزنیم مجدد و دوست معمولی هم نمی‌تونیم باشیم چون قبلاً رل بودیم و راحت ولی همه اونو دوست داره هم این داداشم خیلی بیشتر

بعد ده بار دوباره هم بره یعنی چون دفعه قبل هم گفته نمیتونم رل بزنیم مجدد و دوست معمولی هم نمی‌تونیم ...

خب این که دیگه راهی واسش نذاشته 

یکم زمان بگذره داداشت فراموش میکنه 

😕
2706