2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

ها😑

شما و تمامی کسانی که دوستشان دارید       روزی خواهید مرد .تنها بخش کوچکی از چیزهایی که گفته اید یا کارهایی که کرده اید برای تعداد کمی از مردم اهمیت خواهند داشت آن هم صرفا برای یک مدت کوتاه  این حقیقت ناخوشایند زندگی است تمام مسائلی که به آن فکر میکنید یا کارهایی که انجام میدهید تنها گریز استادانه ای از این حقیقت اند.                  ما غبارهای بی اهمیتی هستیم که در یک نقطه آبی پرسه میزنیم و به هم برخورد میکنیم عظمتی برای خودمان تجسم میکنیم و اهدافی برای خودمان میسازیم اما راستش را بخواهید ما هیچ نیستیم .             پس از قهوه لعنتی تان لذت ببرید!
2740

صرفا چون اون مبحث تعطیل شده

من شوخی کردم با یارو

بعدشم این یارو اومده اینجا پست گذاشته ک تحریک شه... شما چرا اینقد بدبختی سنگشو ب برسینه میزنی 

توهم اگه نماز بخونی و جانمازتو اب بکشی نیازی ب روانشناسی نداری خودارضاییت درمان میشه یه روزه بگیر ببین راست میگم یانه

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم
صرفا چون اون مبحث تعطیل شده من شوخی کردم با یارو بعدشم این یارو اومده اینجا پست گذاشته ک تحر ...

ان شاالله سر خودت میاد بدبختیایی ک کشیدم میفهمی چرا افسردگی دارم 

حرفی هم باهات ندارم 

خدافظ