2733
2734

چقدر ما بدبختیم هعی باید حسرت گذشته رو بخوریم که چرا با پولامون فلان چیز رو نخریدیم فلان کار رو نکردیم که الان هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم😶‍🌫️شاید روزی هزاربار این حرفا رو تو خونه میزنیم

دلم میخواد برم امتحانی تو این کشورایی ثبات اقتصادی دارن زندگی کنم ببینم زندگی اونجا چطوریه؟اینکه تلاش کنی  پولت رو پسانداز کنی که  یه چی بخری چجوریه من که تا به سنی رسیدم که بتونم ازین کارا بکنم دلار شد ۳۰ تومن🥲

فیلم جالبیه

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد رو اعصابم بود 

چقد لیلا گناه داشت و زندگیشو الکی باخت به خاطر پدر متوهمش 

چقدر پدر مادرامون به فکر خواهربرادراشون بود تا بچه هاشون دقیقققا مثل فیلمه

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2728

من یادمه  اولین باری ک میخواستم گوشی لمسی بخرم هیشکی واسم نمیخرید گفتم پول جمع میکنم می‌خرم هی چی پول جمع میکردم هی پول گوشیم گرون تر میشد حالا شاید 600 هزارتومنم حالا پولی نیس 

قصد گوشی خریدم ک کزدم 600 بود تا 1 خورده ایی رفت آخرم نتونستم بخزم هر چی جمع میکردم اون گرون تر میشد

2738
چیزی که من شنیدم از کشورای دارای ثبات اینکه اصلا نمی دونن استرس آینده چیه؟اصلا پیر نمیشن و دنیا و م ...

همیشه میگم کاش واسه  انتخاب همسر موقعیت شغل و پول مام نبود ک بتونیم واقعا آدمارو از رو اخلاق انتخاب کنیم 

متاسفانه همه چی شده پول 😕

فقط اون چکی ک خورد:/

بنظرم حقش بود دختره دیگ لبریز شده بود از ناراحتی وخشم . پدرش مرد اون خندید ولی چه فایده زندگی نابود شد. تو واقعیت واقعا هستن ازاین پدرا چه بسا بدتر که هرچی دارن میریزن حلقوم ننه باباشون ولی بچه هاشون حسرت میکشن

بنظرم حقش بود دختره دیگ لبریز شده بود از ناراحتی وخشم . پدرش مرد اون خندید ولی چه فایده زندگی نابود ...

اره واقعا حقش بود

❤DaYaNa❤   من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده  ∆              ❤خدا❤
همیشه میگم کاش واسه  انتخاب همسر موقعیت شغل و پول مام نبود ک بتونیم واقعا آدمارو از رو اخلاق ان ...

دقیقا نتاسفانه . همش جوون ایرانی شده ترازو و متر 

خدا رو شکر من بخاطر خودش انتخاب ش کردم اما به واقع دهنم اسفالت شد و چندیدن بار پشیمون شدم که آیا می ارزید انقدر بخاطر ایده الم مادیلت و در نظر نگیرم؟؟؟ اما باز خوبی هاش باعث میشه کمی فلبم اروم شه 😍

دستاوردهای امروز، ناممکن های دیروز بوده اند.