2737
2739
وای دختر از دست تو 🤣🤣درست بنویس اعداد رو من فکر کردم هفتاد و هشت میلیونه.گفتم حتما بنگاه ماشین دار ...

خخخ نه عزیزم من از این شانس ها ندارم 

یک کلفت عقده ایی حروم زاده بیشتر نیس😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر  جرعت ندارم یک روز برم از خونه بیرون منتظره فرصته تا من نباشم سری خونمو میکنه می خونه😔😔 ...

وای من درکت میکنم چون از دست پدرم همین دردارو میکشیم .کلی پول بابت اون کوفتی میده😔 . از الان جدیش بگیر ترک بده سنش ه چی بالاتر بره سختتر میشه ها. الان پدر من فقط همه مسئولیتارو از سر خودش رفع میکنه انگار ن انگار بزرگتر خونه س اینا همه عوارض همونه ۵۰ سالشه ادای ۷۰ساله در میاره 

2731
خخخ نه عزیزم من از این شانس ها ندارم  یک کلفت عقده ایی حروم زاده بیشتر نیس😊

ان شاالله که خدا به راه راست هدایتش کنه .اگر بچه نداری فعلا نیار که اون هم زجر نکشه

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️
وای من درکت میکنم چون از دست پدرم همین دردارو میکشیم .کلی پول بابت اون کوفتی میده😔 . از الان جدیش ب ...

نگو ترو خداااا😭😭😭😭😭من هعی خودمو دلداری میدم میگم شاید پا به سن بزاره خوب بشه 

خدایااااا آینده بچه هام چی میشه پس یعنی اونا هم باید پا به پای من بسوزن😭😭😭😭😭

زشته ب پدرت بگی غلط...حتی اگه بدترین باشه

زندگی سه نفر دیگ رو حروم کرده .خیلی دلم پره . یک فروردین بود مثلا امشب یواشکی خورد اومد خونه با رفتاراش رو مغزمون رفت بحث شد اعصاب همه خورده . اولین بارم نیس این ماجرا تکرار میشه 

2738
2706