2733
2734
عنوان

چرا مسافرت به نظرم هدر دادن پوله؟؟

934 بازدید | 53 پست

شوهرم گیر داده من تو عید مرخصی دارم بریم مسافرت ولی من همش به فکر ایندم دو ماه دیگه تولد دخترمه یه سری وسیله های خونم خرابن باید عوض بشن مثل پرده مبل و…

همش فکر میکنم اگر برم مسافرت درسته خوش میگذره اما به بی پولی بعدش نمی ارزه☹️

شما جای من بودین میرفتین یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مسافرت مثل درمان روح میمونه حال ادم خوب میشه روحیه ادم عوض میشه برو 

همراهت میایم تاخر راه و  هیچ نمی پرسم هرگز❤️با تو اول کجاس.... باتو آخر کجاست.... ❤️❤️👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨
2738

نمی‌رفتم چون وسایلامو عوض کنم خیلی خوبه

خدایااااا ازت ممنونم بابت همه چی ازت می‌خوام هر کسی هر مشکلی هر حاجتی  داشته باشه  صداشو بشنوی و حاجت رواش کنی انشالله ممننونم بابت همه چی قوربونت برم خداجونم🤲🤲♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

وسایلات خیلی داعونن؟؟ ببین خوبه که به جاش وسیله عوض کنی ولی خوب مسافرت تا جوونی خوبه. وسیله همیشه هست. حالا این ماه نشد دوماه دیگه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

برو عشق کن بابا

سفر یعنی انرژی گرفتن برای کار وزندگی

خاطره اش هم تا ابد میمونه 

کلی تجربه هم به دست میاد تو سفر

ما که رفتیم کیش کلی خرج کردیم اصلا هم پشیمون نیستم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

یه بخشی از درآمدتون رو پس انداز کن اما در لحظه زندگی کن. اگر تفریح نکنی که ۵۰ سال دیگه خاطره ای برای به یاد آوردن نیست.

لطفا افراد زیر ۲۰ سال جواب تاپیک های من رو ندن اطلاعات شما به درد من نمی خوره
2706