2733
2739
عنوان

از نامزدم واسه همیشه جدا شدم از خداش بود ازش جداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بگم مقصری ناراحت میشی  چرا اینقدر کوته فکری کردی  اشتباه اولت اصرار به اومدنش درحالی ...

اخه جواب تلفنشو نمیداد بعد من عصبی شدم زنگ به رفیقش زدم بعد اینکه اخع زنگ بهش زدم صبح با لحن بدی باهام برخورد کرد منم ناراحت شدم ببخشید عزیزم جمله آخرت معنیشو نفهمیدم 

چرا تا رل میزنید با رفیقای اون طرفم رفیق میشید؟!من شاید قدیمیه طرزفکرم اما دوس ندارم نه من شماره دوست وکس وکار طرفو‌داشته باشم نه برعکس ینی چی😐

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2728
اخه جواب تلفنشو نمیداد بعد من عصبی شدم زنگ به رفیقش زدم بعد اینکه اخع زنگ بهش زدم صبح با لحن بد ...

کجاشو 

اینکه خواهان شما بوده 

خواهان یعنی آرزومند طالب 

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
چرا تا رل میزنید با رفیقای اون طرفم رفیق میشید؟!من شاید قدیمیه طرزفکرم اما دوس ندارم نه من شماره دوس ...

من با رفیقش دوست نشدم گلم امیر خودش جواب تلفنشو نداد منم به رفیقش گفتم بهش بگو میخام باهاش کات کنم

2740
بنظرت از خداش بود که کات کنم باهاش ؟

نه 

اگه خودت رو جاش بذاری تنها کسی که میخواست اذیت کنه و بهانه بیاره شما بودی 

مردها از نظر احساسی دیرتر وابسته میشن و منطقشون بیشتر خانم هاس دلایلت برای اون پوچ و بیهوده بوده 

و شما فقط یک ماه تو رابطه بودین 

کات کنیدو خوب من حس میکنم سن شما خیلی کم باشه 

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
نه  اگه خودت رو جاش بذاری تنها کسی که میخواست اذیت کنه و بهانه بیاره شما بودی  مردها از ...

بنظرت زنگ بهش بزنم یا اینکه نه نزنم چونکه هرروز توی تل آنلاین می‌شود بعد قبل از اینکه کات کنیم توی تلگرام نوشته بود  واسم سلام خوبی منم چن روز داخل  تل نرفته بودم   وقتی رفتم توی تل براش نوشتم چند چندی با خودت دیگه از اون روز به بعد این پیامو نوشتم نیومد داخل تلگرامش 

بنظرت زنگ بهش بزنم یا اینکه نه نزنم چونکه هرروز توی تل آنلاین می‌شود بعد قبل از اینکه کات کنیم ...

نمیدونم هر جور صلاح میدونی

2706