2733
2739
عنوان

سرفه خلط دار دارم نمیدونم علتش چیه باردارم هستم خیلی استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2376 بازدید | 34 پست
برای منم سفید بود.هربازم که استفراغ میکردم اول خلطایی که قورت داده بودمو میاوردم بالا.بعد زرداب.دیگه ...

آخ آخ منم همینجوریم خیلی سخته برام دیگه غلط کنم بچه بیارم 

بعد شما ک زایمان کردین خوب شدین 

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
منم دقیقا اینجوریم

شما باردارین 

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا میخوام بخوابم سرفه هام شروع میشه خدا نکنه ک داراز بکشم دیگه شروع میشع

بله اون واسه رفلاکس معدتونه عزیزم.همیشه موقع دراز کشیدن اینجوری میشید..حتما سرتون رو بالا قرار بدید روی تشک.سرتون رو پایین قرار ندید.حتی شده دوتا بالش بزارید تا بالا قرار بگیره سرتون.

خدایا سپاسگذارم بابت آرامشی که هر لحظه دارم
بعد عزیزم این خلطا باعث تهوع و بی اشتهاییتون هم میشد تا آخر بارداری آخه منم بخاطر این خلطا همش تهوع ...

من از تایمی که دکتر گفت بارداری استفراغ میکردم دیگه شبانه روزی بود استفراعام تاااا دقیقه های اخر زایمان.همش قرص دمیترون میخوردم ولی دکارم گفت وقتی اومدی بزای زایمان قرص دمیترونو کامل نخور نصفه بخور چون باید ناشتا باشیم دیگه .من ۵ماه اول ویارم همسرم بود.عذامم کلا ۵ق برنج ماستو خیار م تلیت میکردم میخوردم.خورشتایی که سبزی داست اصلا نمیخوردم چون حالمو بدتر میکرد.۲ماه اخرم دهانه ی رحمم درد میکرد نمیتونستم بشینم دکترم گفت بالشت بدار زیرت که بازم نمیتونستم بااین حالت بشینم

2731
بله اون واسه رفلاکس معدتونه عزیزم.همیشه موقع دراز کشیدن اینجوری میشید..حتما سرتون رو بالا قرار بدید ...

واقعا خداکنع عزیزم خیلی آخه سرفه هام وحشتناکه 

آخ آخ منم همینجوریم خیلی سخته برام دیگه غلط کنم بچه بیارم  بعد شما ک زایمان کردین خوب شدین&nbs ...

من پرونده ی دخترمو بستم خخخخخ....زایمان بی زایمان.اره بعد از زایمان همه چی اومد سرجای اولش.خوب شدم.ولی گاز ماده ی بیهوشی تو بدنم بود که دکتر گفت هر بار احساس کردی درد توی کتفت میاد شیاف بزن

من از تایمی که دکتر گفت بارداری استفراغ میکردم دیگه شبانه روزی بود استفراعام تاااا دقیقه های اخر زای ...

اخیه چ بارداری سختی داشتی عزیزم ،😢😢😢

منم مثل شمام فقط کمتر استفراغ میکنم دعا کن بخیر خوشی و سلامتی بگذرونیم خیلی کم طاقت شدم امشب کلی گریه کردم🥺

من موقع حاملگی بچه اولم رفلاکس شدید معده داشتم درحدی که خفه میشدم و بهم اکسیژن وصل میکردم خیلی افتضاح بودم..اسید معده شدیدی داشتم.شماهم فک میکنید خلطه ولی نیست اون اسید معدتونه که میاد بالا و سرفه میکنید.چیزای تند و ترش نخورید .ادویه کم مصرف کنید.خیار و گوجه هم نخورید.نوشابه به هیچ وجه.موقع خواب هم سرتون رو تا جایی که میتونید بالا باشه..من شبها تیکه میخابیدم یعنی عذابی کشیدم واسه بچه اولم موقع بارداری

2740
آخ آخ منم همینجوریم خیلی سخته برام دیگه غلط کنم بچه بیارم  بعد شما ک زایمان کردین خوب شدین&nbs ...

مواد غذایی نارنجی رنگ نخورید مثل پفک و هرچیزی که این رنگیه مخصوصا اواخر بارداری...چون باعث زردی نوزاد میشه.البته تمام نوزادا زردی مختصری دارن که خود بخود بدون بستری شدن خوب میشه فقط بعصیاشون شدیدن که باید برن زیر دستگاه

من پرونده ی دخترمو بستم خخخخخ....زایمان بی زایمان.اره بعد از زایمان همه چی اومد سرجای اولش.خوب شدم.و ...

خخخخخ خوب کاری کردی خدایی اینجور بارداری ها آدم و از پا میندازه و داغون می‌کنه 

اخیه چ بارداری سختی داشتی عزیزم ،😢😢😢 منم مثل شمام فقط کمتر استفراغ میکنم دعا کن بخیر خوشی و سلام ...

قربونت برم.من همیشه سوره ی والعصر رو میخودم صبرتو زیاد میکنه.از خدامیخوام زایمان خیلی خوبو راحتی داشته باشی و نی نی خوشگلتو بغل بگیری 

من موقع حاملگی بچه اولم رفلاکس شدید معده داشتم درحدی که خفه میشدم و بهم اکسیژن وصل میکردم خیلی افتضا ...

وایی خداااا چ عذابی کشیدید 

من همش میگم فقط من اینجوریم منم نفسم میگیره همش دهنم شور میشه تهوع میگیرم سر دلم میسوزه پس اینا از رفلاکسه 

وایی خداااا چ عذابی کشیدید  من همش میگم فقط من اینجوریم منم نفسم میگیره همش دهنم شور میشه تهوع ...

واای آره گلم.اینا همه بخاطره معدتونه .نمیدونم چطور دکترایی که رفتید نفهمیدن.البته الان دکتر که آدم میره باید خودش بیماریش رو تشخیص بده بعد بره پیش دکتر تا فقط دارو بده.کار دکترای الان همینه

وایی خداااا چ عذابی کشیدید  من همش میگم فقط من اینجوریم منم نفسم میگیره همش دهنم شور میشه تهوع ...

گلم اگه زنیان داری بگیر بعد غذا بخور.خیلی خوبه واسه معدتون.رازیانه هم بگیر بخور

قربونت برم.من همیشه سوره ی والعصر رو میخودم صبرتو زیاد میکنه.از خدامیخوام زایمان خیلی خوبو راحتی داش ...

مرصی گلم از دعای خوبت منم پس شروع کنم بخونم