2737
2739
عنوان

سرفه خلط دار دارم نمیدونم علتش چیه باردارم هستم خیلی استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2376 بازدید | 34 پست
واای آره گلم.اینا همه بخاطره معدتونه .نمیدونم چطور دکترایی که رفتید نفهمیدن.البته الان دکتر که آدم م ...

اره اگ بهشون چیزی هم بگی فورا عصبی میشن 

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم اگه زنیان داری بگیر بعد غذا بخور.خیلی خوبه واسه معدتون.رازیانه هم بگیر بخور

مگه بگیرم عزیزم شما یادتون نیس چی قرصی تو دوران بارداری میخوردین

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
همش ورد زبونت باشه ارومت میکنه

چشم عزیزم،🥰😘😘

2731
مگه بگیرم عزیزم شما یادتون نیس چی قرصی تو دوران بارداری میخوردین

از این قرصای جویدنی معده که طعم نعنا میداد.چون چندین سال پیش واسه بچه اولم رفلاکس داشتم.رانیتیدین .که الان جمع کردن داروخانه ها.بجاش فاموتیدین میدن.

خدایا سپاسگذارم بابت آرامشی که هر لحظه دارم