2733
2734
عنوان

دوست پسرم خیلی اذیتم میکنه😭😭💔💔

1589 بازدید | 13 پست

تاپیک قبلیمو اگه ببینین دیدین ک اخر سالی چ دلنوشته قشنگی کرده بود..‌ولی الان چی؟؟؟؟یهو میلینی ی چیزایی میگه ک ادموشاخ در میاره میگه ک تو پیش خانوادتی مارو اون خودتم حساب نمیکنی...

تو اصلا امروز آن نشدی تا خبر بگیرم ازت

بعد میگه من از ساعت۱۲ باید فیلم ببینم حرفاتو بگو 

ی طوری برهورد میکنه کلا یهو میبینی جن زده میشه

بعد میگه ازت عذر خواهی نمیکنم...

جدا از این ما ی ۱۰ ردزی چن ماه پیش کات بودیمو خیلی اذیت شدیم خونوادمون جدا کردن مارو 

منم بهش گفتم ک ی کاری نکن دوباره طعم اون ده روزو بچشی 

اونم گفت ک تو بیشتر عذاب میکشی تا من😭😭😭💔💔بخدا حالم داره ب هم میخوره نمیدونم چششه میکین کات کنین ولی نمیششه کات نمیکنه باهام 

مجبوری باید بسوزی و بسازی.......

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاش باش تا از این داغونتر بشی 

دوستی ممنوع❌زهره هیچ وقت تورو نمیبخشم❌ دوست صمیمیم بود سالیان سال باهام خوش بودیم سوار لاک پشت بودیم😏😁 یه روز از روزها زمستون بود سوز سرما بود زهره میخواست ازدواج کنه بره خونه بخت در پوست خودش نمی‌گنجید زهره در مطب دکتری کار میکرد منم بیشتر وقتهای استراحتش میرفتم پیشش یه روز که من اونجا بودم از غذا دکترم زودتر اومد مطب وقتی ما رو با هم دید گفت دوست داره ازدواج می‌کنه تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم نه فعلا ناگهان زهره حرف خیلی خیلی سنگینی زد که من در جای خودم خشک منگ شدم وای وای هنوز که هنوز باورم نمیشه زهره گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این تازه یه حرف سنگین شه چه سو استفاده های که از من نکرد میدونست دوستش دارم هر کاری بگه انجام میدم نصف عمرمو حروم زهره کردم که بعد دربیاید بگه میخواستی نکنی میخواستی نیایی اشکالی نداره زهره من خدایی دارم ولی خیلی خوشحالم که باهات کات کردم دیگه تو زندگیم نیستی تنهایی خیلی بهتر یه دوست نامرد بی وجدان داشته باشی حالا من دستم به گوشت رسیده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌منم میگم پیف پیف بو میده  😏😁😜☺️ زهره با دوست های خانوادگیش خیلی زود صمیمی میشد شب ها خونشون میموندن چون شوهر داشتن میدونست لاس بزنه با شوهراشون لاس زن قهاری بود ولی چون من شوهری نداشت حق موندن تو خونشونو نداشتم یه بار امتحانش کردم رد شد غیر مستقیم من مامانمو از خونشون بیرون کرد  چون شوهری نداشتم که باهاش لاس بزنه واقعا برای خودم متاسفم با همچین کسی دوست بودم کسی بعد از ازدواج 180درجه عوض شد هم شوهر داشت هم. دوست پسر وای اصلا باورم نمیشه زهره ی من میشناختم یروز به این نقطه برسه 😐😏 میگویند تنهای پوست آدم را کلفت میکند میگویند عشق دل آدم را نازک میکند میگویند درد آدم را پیر میکند و من امروز گرکدن دل نازکی هستم که پیر شده است...😑😐😧😔
2731
2738

خط موبایلت و عوض کن یمدت بیرون نرو ،بزار تموم بشه وگرنه سرانجام خوبی ندارید،خواهشا بهش عکس و نود و اینا نده ک اوضاع خراب تر نشه مثل ی خواهر گفتم چون تجربه بدی داشتم ک مثل این آقا بودن

عزیزم خلی کسی که باعث شده اذیت بشی هنوز تو زندگیت نگه داشتی؟

هرچیز یا هرکس حتا اگه خیلی مهم باشه اگه آرامش آدمو خراب کنه باید بره سطل آشغال

ترجیح میدم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!

عکس و اتو نده بهش کات کن پرو بازی دراورد بده فتا دهنشو سرویس کنن به نهفته لطفا گوش کن

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.    پروانم پر زد از پيله رفت…                                            دست بر نميدارن رعد و برقا !حقيقت تلخه مثه ي كافي سر صب..                            بيام ي جي باشه دم ايرپرت ياالله🦥.                                 تو تك ستاره اي هنوز تو اسمون من ي نوري توي تاريكي شب!...🌝🫶�                                                                كاش ميدونستم اخرين غروبه:)ً.                                    قول دادم الكي قول ندم هرچي شد نرم.                           تاريخ باز تكرار شده كسي نميتونه جانيو انكار كنه!!                                    اسمامون رو شناي ساحل چه زود پاك شدن با موجاي دريا               

من رو هم خیلی اذیت کرد 

دیگه همش به خانوادش اهمیت داد 

پیشم نمیومد خیییلی دیر به دیر میومد شده بود ماهی ۲ بار و ماهی ۱ بار و دیگه آن نمیشد حتی زنگ هم بهم نمیزد و فقط از پیام رسان داخلی چت میکردیم 

آخرشم خودش تنهام گذاشت و رفت چون هیچوقت دلشو نداشتم باهاش تموم کنم 

الانم ۲۰ روزه که نیست و رفته حتی تبریک هم بهم نگفت 

دیگه بیخیال فایده نداره منتظرش باشم کسی که رفته دیگه رفته 😔💔

۴ سال و خورده ای پیشش بودم این ۱۰ ماه اخیر جوری سرد شد که حد نداشت 

تاپیک آخرم توضیح دادم ... 

همانا که خودمان باعث رنج یا خوشبختی هستیم❣️