2737
2734
عزیزم دقیقا مثه من راست میگی چقد بهم کیس معرفی شد ولی هرکدوم یه مدلی نشد واقعا حرفت درسته هرچی تلاش ...

بدبختیم اینه که حتی کسانی بودن که خودشون مستقیم بهم ابراز علاقه کردن ولی بیخود و بی جهت یهو کمرنگ شدن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برادرم حمایتم میکنه

وای خیلی سخته به خدا حق داری بعضی وقتا نمیدونم چرا میگن صلاحت نیست..صلاح ومصلحت دقیقا معنیش چیه..میدونی اینا حرفای دل خوش کنندس که باماهامیزنن

من ۲۹سالمه

ی خواستگاردارم

معلمم ودانشجو دکتری

بنظرتون قبول کنم

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒
2738

خواهر منم ۳۳ سالشه چن هفته پیش نامزد کرد به هم خورد

خاهرم انقد کار کرده کارمند داروخونه اس دیگه خسته اس میخاست ازدواج کنه که سر کار نره

پسره گفت باید بری سر کار

خاهرمم گفت اگر بخام برم سر کار پس مرض دارم اقا بالاسر بیارم؟

خودم خرج خودمو میدم توهم برو گورتو گم کن

خدا جونم زودتر سواری بخریم😍متاسفم.منو ببخش.سپاسگزارم.دوستت دارم
وای خیلی سخته به خدا حق داری بعضی وقتا نمیدونم چرا میگن صلاحت نیست..صلاح ومصلحت دقیقا معنیش چیه..مید ...

مردمم اغلب شهرای بیخود و بدرد نخور دارن،باید همین درپیتارو قبولکنی

لطفا لطفا لطفا باعث تعلیق کاربریم نشید، دیگ خط تلفنی ندارم💔کاربری چهارممه💔
ظاهرا الان قیافه های پلنگ رو بیشتر از ما می پسندن. چون بیبی فیسها یه سادگی و معصومیتی تو چهره شون هس ...

۱۹ساله ی بیبی فیسم 

ببیخشید که اومدم تو تاپیک 

ولی تا جا دارم  بنظرتون همینطور بیبی فیس بمونم یا پلنگ بشم‌؟😄😄

2706