2733
2739
نه اخه این خیلی زشته بگم 

چطور اون میگه 

اگه اینقدر شجاع بودی که شروع کردی واینقدر قوی هستی که داری ادامه میدی پس اینقدر لیاقت داری که بهش برسی  تو فقط جا نزن  ❤❤👌👌    میدونم آسوننیست ولی یقین دارم یه روزی بهش میرسم 🤲🤲                                                            خدایا خودت حواست بهم باشه 😍😍😍😍😍               من به خدایی تکیه میکنم که برای شادی و لبخندم همه جوره حمایتم میکند ❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی سوال فنی. شماهایی ک مجردین تو خونه چیکارا میکنین؟ مامان من ازم توقع داره هر روز ظرف بشورمو غذا درست کنم و... والااا اگ من میخواستم این همه کار کنم ازدواج میکردم دیگ:/ چون حوصله بشور بساب ندارم ازدواج نمیکنمم

هیچ اتفاقی اتفاقی اتفاق نمی افتد!
ی سوال فنی. شماهایی ک مجردین تو خونه چیکارا میکنین؟ مامان من ازم توقع داره هر روز ظرف بشورمو غذا درس ...

حالیشون نیس درس و کنکور داریم مامان منم همین

سر همین چیزا کمک مامانم نمیکنم میگه بهم

چون خودش درامد داره یجورایی خرجشو خودش میده بعد ب من میگه تو هیچ فایده ای نداری خب من چی بگم وقتی داره راست میگه🤣😂

2738
بگو خوش بحال تو که مث گاو برا خونواده شیر و ماست و کره تولید میکنی

😂👌😂👌😂👌آفرین 1000 چراغ روشن بمن یاد بده یکم 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
اون یجوری میگه ک خودمم خندم میگیره بعد بلد نیستم جوابشو بدم

از همین خنده ها شروع میشه تا بعد حرف های زده میشه وباعث ناراحتی میشه رو نده یکبار توهم جوابشو بدی دیگه جرعت نمیکنه بگه بهش بگو تا بفهمه هر ادمی دارای شخصیته  

اگه اینقدر شجاع بودی که شروع کردی واینقدر قوی هستی که داری ادامه میدی پس اینقدر لیاقت داری که بهش برسی  تو فقط جا نزن  ❤❤👌👌    میدونم آسوننیست ولی یقین دارم یه روزی بهش میرسم 🤲🤲                                                            خدایا خودت حواست بهم باشه 😍😍😍😍😍               من به خدایی تکیه میکنم که برای شادی و لبخندم همه جوره حمایتم میکند ❤❤❤❤❤
حالیشون نیس درس و کنکور داریم مامان منم همین سر همین چیزا کمک مامانم نمیکنم میگه بهم چون خودش درام ...

منم کنکور دارم  بهم میگه ت که نمیخوای درس بخونی بیا ظرفارو بشور. بخاطر ظرف نشستنم شده میشینم مثل صگ درس میخونم  

هیچ اتفاقی اتفاقی اتفاق نمی افتد!
2706