2733
2734

شگون داره بنظرتون؟ 

من شوهرم نذاشت برم گفت شگون نداره روز اول عید بری

ولی جالب بود، ترافیکی ایحاد شده بود که نگو ونپرس نزدیک قبرستون جا واسه سوزن انداختن نبود. 

اصلا این رسم کجاست که روز اول برید قبرستون☹️🤔؟ 

دختری سرشار از عاطفه و بیزار از دروغ و دورویی ونیرنگهای روزگار پرفراز نشیب فعلی🤧😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی عزیزی اونجا خاکه که دلشونن پر میکشه سال تحویل کنارشون باشن هفت سین ببرن 

یکی از فامیلامون دختر ۱۵سالش و از دست داده بود میگفت درک نمیکردم چرا سال تحویل و عید میرن قبرستون تا وقتی خودمم دچار شدم و دیدم نمیشه نرفت وقتی عزیزی داری .....

2731
2738

شگون چیه 

جا هممون همونجاست بابا این حرفا چیه اخه

خیلیا عزیزانشونو اونجا خاک کردن

البتع کلا جماعت مردع پرستی هستیم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ماهم از صبح تا ظهر سر مزار پدرشوهروماپرشوهرم بودیم بیادشونیم زنده بودن اولین خونه و دورهمی هامون خونه ی اونها بود ولی حالا سرمزارشون دورهمیم براشادی روحشون اگر میشه صلوات بفرستید خدا خیرتون بده

بخاطر عزیزامون میریم 

ما دیشب سال تحویل بهشت زهرا بودیم

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
شگون چیه  جا هممون همونجاست بابا این حرفا چیه اخه خیلیا عزیزانشونو اونجا خاک کردن البتع کلا ...

😂 😂 😂 😂 کلا با اسمت خیلی حال میکنم، خوبه حالا قبول داری مرده پرستبم🤞

دختری سرشار از عاطفه و بیزار از دروغ و دورویی ونیرنگهای روزگار پرفراز نشیب فعلی🤧😞