2733
2739
عنوان

ی مرد ۳۰ ساله اومده بهم میگه دوستت دارم😐🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 11798 بازدید | 232 پست
به دلیلی که باعث شد اون ادم تبدیل به اکس بشه فک کن ببین ارزش داره پیام بدی

اره ارزش داره ولی چون میخوام فراموش کنم پیام نمیدم چون پیام دادن روند بهبودی و کند میکنه و بیشتر اذیتم میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یا خدا دخترای ۱۵  ۱۶ ساله کی وقت کردند دوست پسر پیدا کنن  بعد کات کنن بعد بشه اکس بعد ... ...

مبدونم خیلی برای خودم هم سَمه ولی متاسفم 

واقعا متاسفم واسه خودم ولی دلم گیر کرده 

متاسفممممممم بعد من ۱۶ نیستم ۱۷ در حال ورود ب ۱۸

در این دنیای بی رنگ تو سبز باش💚🌱یه کنکوریِ خسته برام دعا کنید🌳 قلب من این چنین آسان نمی ارزید. عشقت اما به غم هایش نمی ارزیدلعنت به من اگه نجنگم یه ثانیه!میگذره ، سرد میشی ، بیخیال میشی،ولی فراموش نمیکنی ..شدی دوست داشتنی ترین اشتبام"..ادما فراموش نمیشن فقط حضورشون تو ذهنم کمتر میشه شایدم فقط به نبودشون عادت میکنیم:)! ...ما جدا از هم غم انگیزیم ؛ با هم ، بیشتر .گوش کن ؛وزش ظلمت را می شنوی ؟...بی‌ هوا آخر شب هوایت کردم !با هر کس که می نشستم از امید حرف می زدم حتی وقتی که ذره ای امید درونم نمانده بود . !عاشق نشویا، دگر دل ندهیا، آدمک ساده بمان ساده بمان بچه نشیا."اونکه دیر اومد و زود به قلبم نشست رفت و با رفتنش قلب من رو شکست
مبدونم خیلی برای خودم هم سَمه ولی متاسفم  واقعا متاسفم واسه خودم ولی دلم گیر کرده  متاسف ...

عزیز دلم خیلی برات زوده خیلی......

میدونی چقدر زود وارد این مسائل شدی روح  و روان پاک و معصومت ضربه میخوره،؟

روح شما مثل گل میمونه حیفه بخدا

عزیز دلم خیلی برات زوده خیلی...... میدونی چقدر زود وارد این مسائل شدی روح  و روان پاک و معصومت ...

مدونم بخدا یهویی شد 

ی سوال درسی داشتم اومد گند زد به احساساتم 

در این دنیای بی رنگ تو سبز باش💚🌱یه کنکوریِ خسته برام دعا کنید🌳 قلب من این چنین آسان نمی ارزید. عشقت اما به غم هایش نمی ارزیدلعنت به من اگه نجنگم یه ثانیه!میگذره ، سرد میشی ، بیخیال میشی،ولی فراموش نمیکنی ..شدی دوست داشتنی ترین اشتبام"..ادما فراموش نمیشن فقط حضورشون تو ذهنم کمتر میشه شایدم فقط به نبودشون عادت میکنیم:)! ...ما جدا از هم غم انگیزیم ؛ با هم ، بیشتر .گوش کن ؛وزش ظلمت را می شنوی ؟...بی‌ هوا آخر شب هوایت کردم !با هر کس که می نشستم از امید حرف می زدم حتی وقتی که ذره ای امید درونم نمانده بود . !عاشق نشویا، دگر دل ندهیا، آدمک ساده بمان ساده بمان بچه نشیا."اونکه دیر اومد و زود به قلبم نشست رفت و با رفتنش قلب من رو شکست
حالا اون ی چیزی گف تو چرا باور میکنی

😅باباهستن والامن دخترعمومم همینقدرباشوهرش فاصله داره ۲۰سالشه دوتاهم بچه زائیده ولی اصلاخوب نیس شوهرش داره پیرمیشه اینم تازه قدمیکشه 

2740
مدونم بخدا یهویی شد  ی سوال درسی داشتم اومد گند زد به احساساتم

هر کسی که بهت توجه کرد نباید وارد قلبت بشه

شاید صد نفری طی جوانی بهت توجه و ابراز محبت کنن هر صدتا شونو میخوای به قلبت راه بدی؟؟؟

هر کسی که بهت توجه کرد نباید وارد قلبت بشه شاید صد نفری طی جوانی بهت توجه و ابراز محبت کنن هر صدتا ...

حققق