2737
2739
عنوان

کرجی ها بارونی که میاد خطرناکه؟

203 بازدید | 16 پست

ما مقصدمون کرجه برای تفریح یک روزه. فردا صبح راه میوفتیم استرس گرفتم.

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره ممکنه اب شهرو در بر بگیره و همگی تو بلای اسمونی زمان نوح غرق بشیم🤣جز خطر جاده و ماشین خطری ندار ...

میخوایم بریم کافه و دور بزنیم مکانی نداریم🤣

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
2738
قزوین

بعل گوشمونی ک کرجم ی شهر مثل قزوین 

خطر چی

خیلی میام قزوین تاکستان باع انگور داریم

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
خب پس بیا عالیه😍الان هوا بس دونفره س ،اگه بچه داری چند نفرس🤣خیلی بارون قشنگیه

با عشقم داریم میایم اا چه خوب🤩

بعل گوشمونی ک کرجم ی شهر مثل قزوین  خطر چی خیلی میام قزوین تاکستان باع انگور داریم

گفتم سیل نیاد🤣

میخوایم بریم ایران کوچک جهانشهر رفتی؟

گفتم سیل نیاد🤣 میخوایم بریم ایران کوچک جهانشهر رفتی؟

چند باری . ارزش داره بیاین دور بزنین 

الان جاده جالوس یکم خطرناک ولی خوب ی روز دیکه حتما برین جاده جالوس خیلی خوبه.

سد کرج 

کافه اینام بخواین برین جانشهر عطمیه خوبه چهاراه طالقانی برا خرید دور دور خوبه

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
چند باری . ارزش داره بیاین دور بزنین  الان جاده جالوس یکم خطرناک ولی خوب ی روز دیکه حتما برین ...

مرسی عزیزم کافه خوب تو جهانشهر کجا برم؟

2706