2733
2734
عنوان

چیکارکنمم🤐

163 بازدید | 14 پست

پسر فامیلمون که خیلیم باهاشون ارتباط داریم ۴ سالشه 

همش میاد نزدیکم میشه میگه میخوام بغلت کم

ولی مثل اینکه واسش عادت شده جدیدا به بدنم... دست میزنه میگم برو اونور میگه نه میخوام بیام بغلت(تازه هوز نمیتونه خوب تلفظ کنه هیچی رو) چیکارکنم؟! چون خیلی حس بدیه واسم،خیلییییییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم اون درکی نداره از کارش

چی بگم والا، حس میکنم یه طوریه.. 

بعد همشم دستش قد خودشه،منم یه حات خیلی بدی بهم دست میده نمیدونم چطور بهش بفهمونم که اینکارو نکنه واقعا

2738

آره اصلاااااا اجازه نده بچه ست میتونی کنترلش کنی 

بازی بازی حواسشون پرت کن 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
سعیمو میکنم باز وسطبازی میگه بیا بغلم،بعد یه مدت میره کنار دوباره میاد🤐🥲

هرجوری هست نزار بیاد 

منم پسرخالم همینطوریه چون قبلن خیلی باهاش بازی و اینا میکردم الانم که 5 سالشه میخواد بغلش کنم و بهم دست بزنه و اینا ولی من دستاشو میگیرم بعد باهاش بازی می‌کنم وسط بازی هم میرم غیب میشم جلو چشش نیستم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2706