2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم

117 بازدید | 16 پست

دنبال کار میگردم اما همش مورد دارن ،یا راهش خیلی دوره که خودشون قبول نمیکنن یا هزارتا مشکل دیگه،دیگه راضیم با حقوق کم هم برم سر کار ولی نمیشه همش یه اتفاقی میوفته

واسه سال جدید هیچ شوغی  ندارم

نگید چرا نمیری بوتیک و این چیزا بابام میگه فقط رشتت

بعد از طرفی هم سرکوفت بهم میزنن چرا نمیری سر کار😩

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
خب رشتت چیه؟ 

معماری همه چیز هم بلدم ولی چون سابقه کار ندارم قبول نمیکنن خانوادم درک نمیکنن که اول باید برم جایی با حقوق کم تا سابقه کار داشته باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای خیلی از تاپیکا رو که میخونم دقیقا گذشته خودم هستن دقیقا همین روزا رو همین فشارهای روحی رو گذروندم 

منم دقیقا شرایط شما رو داشتم بهم سرکوفت میزدن میگفتن مفت خور نشستی تو خونه فقط میخوری و میخوابی هرچیم دنبال کار میگشتم پیدا نمیکردم 

خیلی از نظر روحی تحت فشار بودم تا اینکه تو 30 سالگی و 33 سالگی دو جای مختلف رفتم سرکار و دیدم آنقدر سرکار رفتن بده که دیگه پشت دستمو داغ کردم 

معماری همه چیز هم بلدم ولی چون سابقه کار ندارم قبول نمیکنن خانوادم درک نمیکنن که اول باید برم جایی ب ...

آره اولش حقوق کم میدن. برو کم کم خانوادت راضی میشن. فقط حواست باشه به اینکه اولا اونجا پسری نباشه بخواد الکی صمیمی بشه(من اولین بار که رفتم درخواست کار طرف بهم گفت شماره بده، منم همون رو برگشتم خونه و اصلا نرفتم) و همون حقوق پایین محیط خوب بگرد حتی شده دور پیدا کن. میشه باید قشنگ بگردی....

وای خیلی از تاپیکا رو که میخونم دقیقا گذشته خودم هستن دقیقا همین روزا رو همین فشارهای روحی رو گذروند ...

دقیقا همینم همش بهم میگن مفت خور،فقط دو تا از دخترای فامیلمون پیراپزشکی خوندن حقوقشون خوبه ،همش اون دو تا رو میکوبن تو سرم دیگه نمیگن بقیه چیکار میکنن

2738
چرا بده سرکار؟ 

کارمندی بده کار من فریلنسری هم میشه  کلا خیلی بده هر روز صبح زود پاشی تا شب بری سر کار انگار زندگی نمیکنی رباتی، آدم خوبه برای خودش کار کنه

آره اولش حقوق کم میدن. برو کم کم خانوادت راضی میشن. فقط حواست باشه به اینکه اولا اونجا پسری نباشه بخ ...

وای دقیقا بعضی ها میخوان سو استفاده کنند خیلی میترسم

چرا بده سرکار؟ 

منظورم هر کاری نیست من منشی بودم خیلی بد بود 

تمام شخصیت و غرورم خورد شد اون مدت یه ذره اعتماد به نفسی هم که داشتم از بین رفته بود 

یه جا اولش رفتم بهم تهمت دزدی زدن 

جای دومیم بدتر از اولی چندتا وکیل خسیس که چندرغاز حقوق میدادن منتم میذاشتن 

آخرشم بهم گفتن باید نظافت کنی که زیربار نرفتم و اومدم بیرون 

کارمندی بده کار من فریلنسری هم میشه  کلا خیلی بده هر روز صبح زود پاشی تا شب بری سر کار انگار زن ...

خب آخه یا باید سرمایه اولیه داشته باشی یا کار کنی یه مدت بعدش کار خودتو شروع کنی. پاره وقتم میشه کار کرد....نباید حتما از صبح تا شب باشه..

دقیقا همینم همش بهم میگن مفت خور،فقط دو تا از دخترای فامیلمون پیراپزشکی خوندن حقوقشون خوبه ،همش اون ...

نمیدونم چرا ما آدما تو اوج جوونیمون باید ا نقدر از نظر روحی عذاب بکشیم واقعا برام سواله 

خب آخه یا باید سرمایه اولیه داشته باشی یا کار کنی یه مدت بعدش کار خودتو شروع کنی. پاره وقتم میشه کار ...

آره آدم باید بره سر کار بعد پول جمع کنه برای خودش کار کنه

2706