2733
2734
عنوان

دورکعت نماز وسوره یس میخونم به نیت دلتون🌷🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 297 پست

من واقعا خیلی ناراحتم برای آینده ام ، ازدواجم 

میشه منو هم دعا کنی 

من خودم خیلی نذر و دعا میکنم ولی نمیدونم چرا جواب نمیده 

شنیده بودم دعا واسه این قبول نمیشه که فرد گناه کرده ولی من حتی توبه هم کردم و بعد دعا کردم نمیگم پاکم ولی خیلی از گناه ها رو سعی میکنم انجام ندم 

ولی دعاهام نمیگیره

خیلی خسته ام میشه شما برام دعا کنی 

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم

خیلی حالم گرفتست نمیدونم چمه بچه کوچیک دارم خسته شدم اززندگیم خودمم نمیفهمم چمه همش گذشته میادسمتم گریه میکنم داغون شدم کاش برا منم بخونی شاید تو این حال بیرون اومدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت ی گرفتاری دارم یعنی کل خانواده درگیرشیم ی عزیزی ازمون دوره دعا کن فردا میگن ک میارنش برامون حل بشه مشکلمون

خدایا تو این سال جدید عیدی همرو با نگاه ب خواسته دلش بده این عزیزم ب من و خانوادم عیدی بده🙇

گفتم میکشم اونو اگه ترکم کنه🔪انتظارم این بود منو درکم کنه💔من کشتم عشقمو همینجا علام میکنم😈این دیگه چ حکمیه عاشقو عدام میکنن🚔قاضی حکمو نده ی چندتا خواهش دارم🙏اون خودش بلد نبود رفتنو یادش دادم👣جوونمو ولش کن مادرم گناه داره از همون روز قتل کنج خونه عزاداره👵پس حکم اون چیه قاقله قلب منه💘دفاعیه ندارم این تنها ترین حرف منه💔
2742
2738
2706